0

دومین جدا شده‌ پرسپولیس در نیم فصل مشخص شد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

دومین جدا شده‌ پرسپولیس در نیم فصل مشخص شد

محمد آرام‌طبع، مدافع چپ پای پرسپولیس که از صبای قم در ابتدای فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد امروز در جلسه ای با برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد که قصد جدایی در نیم فصل دارد.

دومین جدا شده‌ پرسپولیس در نیم فصل مشخص شد

 

به گزارش "ورزش سه"، آرام طبع در این جلسه با تاکید بر اینکه طاقت نیمکت نشینی ندارد، از برانکو ایوانکوویچ خواست با درخواست جدایی او موافقت کند. برانکو ایوانکوویچ به آرام طبع گفت در این زمینه با باشگاه صحبت خواهد کرد و به خاطر اخلاق خوب او در نیم فصل گذشته و عدم اعتراض وی در دوره طولانی نیمکت نشینی به او کمک خواهد کرد.


آرام طبع به خبرنگار ما در این زمینه می گوید: من با آقای برانکو ایوانکوویچ در خصوص آینده ام صحبت کردم و گفتم بیشتر از این نمی توانم نیمکت نشینی را تحمل کنم. چون برای بازی فیکس به پرسپولیس آمده بودم که خود آقای برانکو هم تایید کرد و گفت:" نظر من هم همین بود اما تو قبل از بازی اول مصدوم شدی و من نمی توانستم تو را به ترکیب اضافه کنم، همانطور که در مورد رامین رضاییان نیز در نهایت این اتفاق نیفتاده، اگرچه رامین بازیکن تیم ملی است."


وی در ادامه درباره محتوای جلسه اش با سرمربی پرسپولیس گفت: من به ایشان گفتم که هم خودم و هم خانواده ام از نیمکت نشینی و بازی نکردن ناراحت هستیم و با توجه به اینکه هرگز در دوران فوتبالم این شرایط را تجربه نکرده ام، به من اجازه جدایی دهند. آقای برانکو گفت بازی های آسیایی در پیش است و صبر کن چون به تو بازی خواهد رسید. اما من نمی توانم ریسک کنم و از ایشان خواهش کردم به این موضوع رضایت بدهد که ایشان هم پذیرفت و حالا قرار است در جلسه ای با مسئولان باشگاه در این زمینه تصمیم گیری نهایی انجام شود.


آرام طبع در ابتدای فصل و پیش از مسابقه اول مقابل سایپا مصدوم شد و این مساله باعث دوری او از ترکیب و جایگزینی محسن ربیع خواه در پست دفاع چپ سرخپوشان شد. او که سابقه حضور در صبای قم را دارد قصد دارد تیمی را در نیم فصل انتخاب کند که شانس حضورش در ترکیب ثابت بیشتر باشد. او می گوید:

برانکو خیلی حرفه‌ای با این موضوع برخورد کرد و من از او ممنونم. پیش از شروع لیگ من چند پیشنهاد داشتم اما با توصیه علی دایی به پرسپولیس آمدم؛ چراکه او اعتقاد داشت در این تیم پیشرفت بیشتری خواهم کرد و بازی در تیمی مثل پرسپولیس به نفع من خواهد بود. امیدوارم مسئولان باشگاه هم با جدایی من در نیم‌فصل موافقت کنند تا بتوانم تا در تیم دیگری به فوتبال بازی ادامه دهم.


با جدایی آرام طبع و حضور احمد نوراللهی در تیمی نظامی و همچنین جدایی ساسان انصاری و احتمال جدایی سه بازیکن دیگر در نیم فصل، برانکو ایوانکوویچ برخلاف فصل گذشته باید به ترمیم کامل تیم و به خصوص نیمکت اش بپردازد تا با توجه به سنگینی دیدارهای پیش رو در لیگ برتر و همچنین حضور این تیم در لیگ قهرمانان و تعدد ملی پوشان این تیم، صدرنشینی تا پایان لیگ از دست نرود.

دوشنبه 22 آذر 1395  6:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها