0

پرسپولیس ِ برانکو در یک قدمی تیم قطبی!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پرسپولیس ِ برانکو در یک قدمی تیم قطبی!

سرخپوشان تهرانی در 13 دیدار اول لیگ بدون شکست بوده‌اند و در صورت ادامه این روند تا پایان نیم فصل می توانند از رکورد تیم تحت هدایت افشین قطبی که به قهرمانی رسید نیز عبور کنند.

پرسپولیس ِ برانکو در یک قدمی تیم قطبی!

 

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ تا اینجای کار 8 پیروزی و 5 تساوی کسب کرده اند و با 29 امتیاز، بالاتر از تراکتورسازی در صدر جدول قرار دارند. آنها این هفته و در دیداری حساس موفق شدند پدیده مشهد را با گل دقایق پایانی وحید امیری شکست دهند و هفته آینده نیز در دیداری خارج از خانه به مصاف ذوب آهن در اصفهان خواهند رفت. پرسپولیسی‌ها پس از شکست سال گذشته مقابل نفت تهران، در هیچ دیداری از لیگ شکست نخورده اند و اکنون 15 بازی است که بدون شکست هستند اما در اندیشه خلق یک رکورد دیگر هم هستند.


9 فصل قبل و در حالی که افشین قطبی سکان هدایت پرسپولیس را در اختیار داشت، موفق شده بود تا آخرین دیدار از نیم فصل بدون شکست بماند و در نهایت سپاهان موفق شد در اصفهان، سرخپوشان را شکست دهند. البته شاگردان قطبی با وجود شکست مقابل اصلی‌ترین رقیب‌شان در آن زمان، قهرمان نیم فصل شدند و در نهایت هم موفق به قهرمانی لیگ برتر شدند. پرسپولیس آن سال 14 دیدار ابتدایی لیگ را بدون باخت سپری کرد تا رکوردی منحصر به فردی از این حیث از آن خود ثبت کند.


حال پرسپولیسی‌ها برای دومین بار در این فصل به اصفهان سفر می‌کنند و امیدوارند با کسب نتیجه مقابل این تیم، هم به صدرنشینی ادامه دهند و هم به رکورد بی‌شکستی تیم 9 فصل قبل‌شان برسند. با توجه به این که پس از دیدار با ذوب آهن، سرخپوشان دیدارهای به مراتب راحت تری را در پیش دارند، می‌توانند امیدوار باشند حتی رکورد تیم قطبی را بشکنند و از آن عبور کنند.

دوشنبه 22 آذر 1395  6:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها