0

زندگی سراسر مِهر به خدا را با «مُهر» شهادت ابدی کردی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

زندگی سراسر مِهر به خدا را با «مُهر» شهادت ابدی کردی

زندگی سراسر مِهر به خدا را با «مُهر» شهادت ابدی کردی

همسر شهید روح‌الله قربانی از شهدای مدافع حرم، دل‌نوشته‌ای را به یاد همسرش به رشته تحریر در آورد
کد خبر: ۲۱۲۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۱ - 12December 2016
 
زندگی سراسر مِهر به خدا را با «مُهر» شهادت ابدی کردی

 

 

به گزارش دفاع پرساز البرز، همسر شهید روح‌الله قربانی از شهدای مدافع حرم، دل‌نوشته‌ای را به یاد همسرش به رشته تحریر در آورد. 

متن این دل‌نوشته به شرح زیر است:

بسم رب الزینب(س)

از برای حرم این دل من آشوب است... نکند سنگ به پیشانی گنبد بزنند

یکسال از رفتند برایم می‌گذرد... و مطمئنم که می‌دانی هیچگاه نبودنت برایم عادی نخواهد شد. این روزها برایم سخت و نفس گیر است و هر ثانیه‌اش لحظه آوردن خبر شهادتت را برایم زنده می‌کند...اما من هم مثل تو غرق در عشق به زینب(س) هستم و همین مرا محکم نگه می‌دارد که در نبودنت تاب بیاورم و رباب‌گونه بایستم.

همسری با تو برای من زندگی شیرین و سراسر مِهر به خدا رقم زد که آخرش را هم با مُهر شهادتت تا به همیشه ابدی کرد...خودم راهیت کردم و تو باید در راه دفاع از حریم دختر علی(ع) می‌رفتی و این من بودم که باید صبر می‌کردم و اکنون با رضایت کامل قلبی خوشحالم و خدا را سپاس می‌گویم که توانستم یکی از بهترین افراد زندگی‌ام در راه زینب کبری و فدایی رهبر عزیزم در برابر کافران به ظاهر مسلمان بدهم...

از خواهران و برادران سرزمینم می‌خواهم که زنانمان با حفظ حجاب خود مدافع چادر حضرت زهرا(س) و مردانمان با غیرت خود مدافع غیرت حضرت علی(ع) باشند و با حفظ این ارزشها از خون به ناحق ریخته شده عزیزان ما پاسداری کنند و در آخر از همه عزیزان می‌خواهم که گوش به فرمان ولی امر مسلمین بوده و برای ظهور مهدی فاطمه(س) دعا بفرمایند.

ومن‌الله التوفیق

گفتنی است، شهید روح الله قربانی متولد 1 خرداد سال 68 بود که سیزدهم آبان سال گذشته در مبارزه با تروریست‌های تکفیری براثر اصابت موشک به خودرو به همراه شهید قدیر سرلک در شهر حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

 
 
دوشنبه 22 آذر 1395  3:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها