0

منصوریان امروز و فردا لیست خرید می‌دهد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

منصوریان امروز و فردا لیست خرید می‌دهد

به نظر می رسد استقلالی ها مانند تابستان نقل و انتقالات زمستانی جذابی پیش رو داشته باشند تا بتوانند تیم را برای نیم فصل دوم تقویت کنند.

منصوریان امروز و فردا لیست خرید می‌دهد

 

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد ناامید کننده تعدادی از بازیکنان استقلال در هفته های اخیر گمانه زنی های زیادی در خصوص برنامه های منصوریان برای نقل و انتقالات تابستانی به ارمغان داشته است تا جایی که نام های زیادی به عنوان اهداف این مربی برای استقلالی شدن بر سر زبان ها افتاد.


در واکنش به شایعات اخیر پیرامون نقل و انتقالات، مدیرعامل باشگاه اعلام کرد تا به امروز سرمربی تیم هیچ نامی را به عنوان بازیکن مد نظر به باشگاه اعلام نکرده است که اقدامات لازم برای جذب او آغاز شود. افتخاری گفت: «منصوریان تا این جا اسمی به من نداده و نفر خاصی را به من معرفی نکرده‌ است. البته قرار است جلسه ای با هم داشته باشیم تا در همین ارتباط صحبت ‌کنیم تا اگر نیاز است با ارائه فهرست نفرات مد نظر، کادر فنی تیم را تقویت کنیم».


به این ترتیب باید منتظر ماند و دید در نشست منصوریان با افتخاری پیرامون لیست خریدها و نفرات مازاد چه سرنوشتی در انتظار فهرست کنونی خواهد بود. جایی که بسیاری اعتقاد دارند سرمربی جوان و تحت فشار استقلال با ابراز نارضایتی از عملکرد چند مهره اصلی اش، به دنبال دادن شوکی مثبت به تیم است بلکه در نیم فصل دوم نتایج بد اخیر را جبران کند.

 

 

دوشنبه 22 آذر 1395  1:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها