0

عجیب ترین ماهی جهان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

عجیب ترین ماهی جهان

عجیب ترین ماهی جهان

محققان اقیانوس شناسی در غواصی غارهای اعماق دریا ماهی عجیبی را کشف کردند که به طرز جالب و حیرت آوری شنا می کند. تصویر عجیب ترین ماهی جهان

عجیب ترین ماهی جهان

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، محققان و دانشمندانی زیادی بر روی جانوران دریاها و اقیانوش ها تحقیق و مطالعه می کنند. در این میان دانشکمندان برای کشف اسرار غارهای دریایی و اقیانوسی به اعماق آن ها سفر کرده و در حال غواصی تحقیقاتی خود با یک پدیده جالب رو به رو شدند.

دیوید اتنبرو و تیم تحقیقاتی اش در حال فیلمبرداری از اعماق دریا بودند که با یک ماهی غارنشین عجیب مواجه شدند که به طرز بسیار شگفت آوری شنا می کرد این ماهی سر و ته یا به عبارتی وارونه شنا می کند.

در حالت معمول هنگام شنا شکم ماهی رو به پایین قرا داشته و چشم ها در قسمت بالایی بدن این موجود آبزی قرار دارند اما این ماهی نادر درحال شناکردن شکمش در بالا و چشم هایش در پایین بدن قرار دارند.

محققان فیلم این ماهی عجیب را در فضای مجازی منتشر کردند. ابن فیلم توجه افراد زیادی را به خود در جهان جلب کرد.برای تماشای نحوه جالب و حیرت آور این ماهی فیلم زیر را تماشا کرده و از شگفت های اعماق اقیانوس لذت ببرید.

منبع: شفاف 
 

انتهای پیام/

 
 
یک شنبه 21 آذر 1395  10:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها