0

چارسو میزبان سال بعد جشنواره سینما حقیقت خواهد بود/ یک سالن دیگر هم اضافه شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

چارسو میزبان سال بعد جشنواره سینما حقیقت خواهد بود/ یک سالن دیگر هم اضافه شد

چارسو میزبان سال بعد جشنواره سینما حقیقت خواهد بود/ یک سالن دیگر هم اضافه شد

طباطبایی‌نژاد با ابراز رضایت از نحوه برگزاری جشنواره امسال اعلام کرد سینما حقیقت سال بعد هم در پردیس چارسو برگزار خواهد شد.

جشنواره سال بعد هم در چارسو خواهد بود/ یک سالن به پردیس چارسو اضافه خواهد شد.محمدمهدی طباطبایی‌نژاد، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره سینما حقیقت، در گفتگو با خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگیباشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص میزان رضایتش از نحوه برگزاری امسال جشنواره، عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم چون جشنواره امسال خیلی خوب بود، راضی هستم و همه چیز طبق برنامه ریزی‌هایی که از قبل کرده بودیم پیش رفت. 

وی در خصوص تعویض مکان برگزاری جشنواره سینما حقیقت از سینما سپیده به پردیس چارسو گفت: تعویض مکان و برگزاری سینما حقیقت در پردیس چارسو از نظر من باعث بهبود جشنواره شد و سال بعد هم جشنواره فیلم‌های مستند در پردیس چارسو برپا خواهد شد. 

طباطبایی‌نژاد خاطر نشان کرد: طبق خبری که اعلام شده قرار است یک سالن به پردیس چارسو اضافه شود، در جشنواره سال‌های بعد مشکل ظرفیت هم رفع خواهد شد. 

وی در خصوص تمهیداتی که برای برگزیدگان این دوره از جشنواره اندیشیده شده است، گفت: طرح و برنامه خاصی برایشان نداریم و جایزه را به آن‌ها می دهیم ولی اگر در روند تولید برای پروژه‌ای باشند، کار آن‌ها را در اولویت قرار می‌دهیم. 

دبیر جشنواره در خصوص اکران فیلم‌ها بعد از جشنواره گفت: درباره این موضوع هنر و تجربه تصمیم خواهد گرفت.انتهای پیم/

یک شنبه 21 آذر 1395  10:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها