0

بدهی به وزارت بهداشت هیچ ‌وقت صفر نمی‌شود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بدهی به وزارت بهداشت هیچ ‌وقت صفر نمی‌شود

بدهی به وزارت بهداشت هیچ ‌وقت صفر نمی‌شودمدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: آمار دقیقی از بدهی بیمه به وزارت بهداشت ندارم اما اعتباری که بابت درمان در ۸ ماهه امسال هزینه کرده‌ایم ۷۹۰۰ میلیارد تومان است. سیدتقی نوربخش گفت: هیچ وقت در طول تاریخ بیمه کشور، رقم بدهی ما به وزارت بهداشت صفر نشده است ولی سعی کرده‌ایم با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، آن را پرداخت کنیم.

 

وی ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی، سازمان درآمد هزینه‌ای است و از محل بودجه عمومی استفاده نمی‌کنیم و با این شرایط، سعی کرده‌ایم از منابع خود دولت، یک گام جلوتر برویم چرا که هم اکنون بدهی دولت به ما ١١٠ هزار میلیارد تومان است که باید پرداخت شود.

 

نوربخش درباره میزان بدهی بیمه به بیمارستان‌ها گفت: رقمی که بابت درمان در هشت ماهه جاری هزینه کرده‌ایم 7900 میلیارد تومان است که از این میزان 2700 میلیارد تومان مربوط به امور ملکی و 5200 میلیارد تومان برای خرید خدمات هزینه شده است.

 

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به فارس گفت: از 5200 میلیارد تومان هزینه خدمات، 2900 میلیارد تومان مربوط به بیمارستان‌های دانشگاهی و 2300 میلیارد تومان مربوط به سایر مراکز است که از این میزان 55 درصد هزینه‌ها مربوط به بیمارستان‌های دانشگاهی است. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: البته یک سوم خدمات درمانی از سوی سازمان تأمین اجتماعی تولید می‌شود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 21 آذر 1395  8:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها