0

تساوی دورتموند در لحظات پایانی برابر کلن

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

تساوی دورتموند در لحظات پایانی برابر کلن

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند برای کاهش فاصله 9 امتیازی با صدر جدول، به 3 امتیازی این دیدار نیاز داشت.

 

بازی با برتری کلن آغاز شد و این تیم در دقیقه 3 می توانست توسط ازکان گلزنی کند که این بازیکن در کنترل مناسب توپ و زدن ضربه نهایی ناکام بود. دقایقی بعد، دورتموند روی حرکت مارکو رویس در عمق و پاس او به اوبامیانگ به گل رسید که توسط کمک داور آفساید اعلام شد. در ادامه، شاگردان توخل توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در خلق موقعی گلزنی ناکام بودند.

 

اما در نهایت و در اواسط نیمه اول، این کلن بود که موفق شد دروازه دورتموند را باز کند. روی ارسال ژوناس هکتور از روی یک ضربه ایستگاهی، رودنوس با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا کلن با یک گل از حریف خود پیش افتد.

 

 

تساوی دورتموند در لحظات پایانی برابر کلن

 

 

دقایقی بعد، رویس این موقعیت را داشت تا از روی یک ضربه آزاد دروازه کلن را تهدید کند اما حضور به موقع مدافعان میزبان مانع این امر شد. در ادامه نیمه، شاگردان توخل تلاش زیادی کردند تا با نفوذ به خط دفاعی مستحکم کلن، موقعیت خطرناک ایجاد کنند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد تا کلن با تک گل رودنوس، با برتری به رختکن برود.

 

دورتموند در شروع نیمه دوم تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد و در همان ابتدا می توانست روی همکاری رویس و دمبله ایجاد موقعیت کند که این اتفاق رخ نداد. در دقیقه 50، کلن روی یک ضدحمله خطرناک می توانست برای بار دوم دروازه وایدنفلرز را باز کند اما بخت با شاگردان توخل یار بود که این اتفاق رخ نداد.

 

 

تساوی دورتموند در لحظات پایانی برابر کلن

 

 

در دقیقه 66، اوساکو نفوذ خوبی را از سمت چپ انجام داد اما ارسال ضعیف او در نهایت در اختیار وایدنفلر قرار گرفت. در دقیقه 78، اوبامیانگ موقعیت خوبی را برای گلزنی راموس فراهم کرد اما او با دست قصد داشت گلزنی کند که این اتفاق از چشم داور پنهان نماند.

 

اما فشار دورتموند در لحظات پایانی جواب داد و مارکو رویس موفق شد روی همکاری با راموس، دروازه کلن را باز کند تا شاگردان توخل از یک شکست سخت فرار کنند.

 

در دقایقی باقیمانده به جز اخراج اوزکان از کلن با دریافت کارت دوم، اتفاق خاصی رخ نداد تا دورتموند بر خلاف روند فوق العاده در لیگ قهرمانان، در بوندس لیگا به ناکامی های خود ادامه داده و با این تساوی، از صدر جدول دورتر شود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 21 آذر 1395  7:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها