0

برگزاری یادواره شهدای سازمان تامین اجتماعی در قزوین

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاری یادواره شهدای سازمان تامین اجتماعی در قزوین

برگزاری یادواره شهدای سازمان تامین اجتماعی در قزوین

در مراسمی یاد و خاطره شهدای تامین اجتماعی قزوین گرامی داشته شد.

کد خبر: ۲۱۶۸۷۹

تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴ - 10December 2016

برگزاری یادواره شهدای سازمان تامین اجتماعی در قزوین

به گزارش دفاع پرساز قزوین، مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران، در مراسم بزرگداشت شهدای این سازمان اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی 72 هزار نیرو دارد، که از این تعداد 13 هزار نفر خانواده ایثارگر است.

حبیبی افزود: این سازمان دو هزار 800 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران با اشاره به اینکه این سازمان در دو سال اخیر نمره اول در سفر راهیان نور کشور را داشته است گفت: در ایام عید 5 هزار نفر به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

داوود محمدی نمایند مردم قزوین ،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها موفق عمل کرده به برکت خون شهدا است و امروز نهال آن به درخت تنومندی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: اثربخشی کشور در تمام معادلات بین‌المللی به دلیل پایمردی شهداست و به سهم خود از این همه فداکاری، ایثار و ازخودگذشتگی تشکر کرده و خرسندم که خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هم به این صفت متصف هستند.

داوود محمدی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در ثبات و رضایت کشور موثر است، افزود: در برنامه ششم توسعه مطالبات این سازمان ظرف 5 سال در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

زرآبادی دیگر نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم گفت: شهید و شهادت در کشور ما تمام نمی‌شود و ما سربازان گمنامی داریم که برای پاسداری از ارزش های اسلامی همیشه در تلاش هستند.

انتهای پیام/

شنبه 20 آذر 1395  6:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها