0

امیری به سبک وحید امیری (گزارش ویژه)

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

امیری به سبک وحید امیری (گزارش ویژه)

وحید امیری بار دیگر موفق شد گل 3 امتیازی تیمش را به ثمر برساند تا نشان دهد بی جهت ستاره نقل و انتقالات در فصل شانزدهم لقب نگرفته بود.

امیری به سبک وحید امیری (گزارش ویژه)

 

به گزارش "ورزش‌سه"، وینگر ملی پوش پرسپولیس که در نقل و انتقالات علاوه بر پرسپولیس و استقلال در لیگ قطر نیز خواهان خود داشت در نهایت با پذیرفتن پیشنهاد سرخپوشان با شماره 9 این تیم عکس یادگاری گرفت. هرچند او در نهایت مجبور شد با بازگشت مهدی طارمی این شماره دلخواه خود را به آقای گل فصل گذشته تقدیم کند و در اتفاقی جالب با پیراهن شماره 19 در لیست این تیم قرار گرفت. 


امیری در ادامه در مصاحبه خود اعلام کرده بود شماره پیراهن برای او اهمیتی ندارد و او می خواهد با حضور در پرسپولیس به خواسته قلبی خود برسد و در نهایت او باشد که با عملکردش به شماره پیراهنش اهمیت بخشد و تاریخ سازی کند. امیری البته اکنون در مسیری که وعده داده بود قرار گرفته و توانسته با گل های امتیازآورش پرسپولیس را در صدرجدول قرار دهد. گل هایی که تا به امروز برای برانکو ایوانکوویچ 10 امتیازی به ارمغان آورده تا او در بیش از 30درصد امتیازات این فصل سرخپوشان نقش اول را ایفا کند. 


وینگر ملی پوش پرسپولیس تاکنون 4 گل برای این تیم به ثمر رسانده است. اولین گل او در دیدار برابر فولادخوزستان رقم خورد که با تساوی پرسپولیس در این دیدار یک امتیاز به حساب این تیم واریز کرد. او در ادامه برابر گسترش فولاد تک گل بازی را به ثمر رساند تا این تیم از تبریز با 3 امتیاز بازگردد. او در هفته گذشته نیز برابر ماشین سازی با جاگیری فوق العاده خود توانست 3 امتیاز دیگر برای این تیم به ارمغان بیاورد. 

 

امیری به سبک وحید امیری (گزارش ویژه)


وحید امیری در بازی برابر پدیده مشهد نیز در حالی که همه از کسب 3 امتیاز ناامید شده بودند بار دیگر از غافلگیری مدافعان حریف سود برد و توانست گل تضمین کننده صدرنشینی این تیم را به ثمر برساند. امیری که در فصل گذشته با 5 گل فصل را در نفت تهران به پایان رسانده بود اکنون در پرسپولیس نشان داده عملکرد رو به رشدی داشته و برانکو بیش از این می تواند روی این بازیکن ملی پوش برای کسب پیروزی حساب باز کند. 


او در بازی با نفت تهران نیز پاس گل دوم طارمی را به صورت چیپ و استفاده از اصل غافلگیری مدافعان حریف به ثمر رساند تا نشان دهد در این زمینه قابلیت های زیادی دارد. اتفاقی که در بازی برابر پدیده نیز می توانست بار دیگر منجر به گلزنی سرخپوشان شود اما پریمیوف نتوانست از این حرکت هماهنگ شده سود ببرد. 


امیری 4 گل خود را با استفاده از دو ضربه سر و استفاده از غافلگیری حریف به ثمر رسانده است. گل اول او برابر فولادخوزستان در هفته دوم رقم خورد. جایی که او توانست با ضربه بغل پای چپ دروازه طهماسبی را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. در هفته سوم نیز وحید امیری با استفاده از اشتباه مسلم فرناندو دخسوس با ضربه پای چپ از زاویه بسته دروازه گسترش را باز کرد و گل 3 امتیازی تیمش را به ثمر رساند. امیری بعد از 5 هفته ناکامی در گلزنی این بار برابر تیم سابق خود توانست با ارسال پاس غافلگیرکننده چپ و چیپ خود مهدی طارمی را پشت مدافعان نفت صاحب موقعیت کند و گل دوم سرخپوشان اینگونه رقم بخورد. 


امیری بعد از این پاس گل برابر نفت تهران بار دیگر 4 هفته برای اثرگذاری مستقیم روی گل پرسپولیس فرصت خواست و این بار در برابر ماشین سازی و در حالی که مدافعان ماشین سازی تمرکز خود را روی دو مهاجم اصلی پرسپولیس (پریمیوف و طارمی) به عنوان سرزنان این تیم قرار داده بودند با اضافه شدن به باکس شش قدم ارسال رضائیان را با ضربه سر به گل پیروزی بخش این تیم تبدیل کرد. 


در نهایت این وحید امیری بود که در آخرین بازی پرسپولیس و در هفته سیزدهم موفق شد در ثانیه پایانی بار دیگر فرشته نجات سرخپوشان لقب گیرد و در حالی که در هنگام ضربه کرنر مدافعان حریف از او غافل شده بودند و یارگیری نشده بود، روی تیر دوم با ضربه سر و بدون دردسر دروازه شهاب گردان را باز کند و با این گل 3 امتیازی تیمش را به صدرجدول بازگرداند. ستاره ای که اکنون با پیراهن شماره 19 ده امتیاز برای پرسپولیس  برانکو به ارمغان آورده است.

شنبه 20 آذر 1395  4:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها