0

برخورد جدی با تاکسی های متخلف تهران

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

برخورد جدی با تاکسی های متخلف تهران

خبرگزاری میزان: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: گشت های ویژه سازمان تاکسیرانی در زمان بارش برف و باران نظارت جدی تری بر عملکرد تاکسی ها دارند و با تاکسی های متخلف برخورد می شود.

میثم مظفر گفت: در زمان بارش برف و باران گزارش تخلف تاکسی ها از سوی شهروندان می تواند تا حدود زیادی به سازمان تاکسیرانی تهران کمک کند.

وی افزود: درخواست ما از شهروندان این است که در صورت مشاهده هر گونه تخلف مبنی بر سوار نکردن مسافران از سوی رانندگان تاکسی و درخواست آنها برای جا به جایی مسافرین به صورت دربست، موضوع را به سامانه 1888 گزارش دهند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به افزایش گشت های این سازمان در ایام سرد سال خاطرنشان کرد: به طور کلی میزان گشت های محسوس و نامحسوس سازمان تاکسیرانی در ایام سرد سال افزایش می باد و از این طریق به دنبال آن هستیم که تخلفات را تا حدود زیادی کاهش دهیم.

مظفر در خصوص نحوه برخورد با رانندگان تاکسی متخلف تهران اظهارکرد: نوع برخورد ها با تاکسیران های متخلف متفاوت بوده و گاه مشاهده شده که یک تخلف منجر به صدور جرائم بسیار سنگین برای یک راننده تاکسی شده است.

وی از افزایش خدمات تاکسی ها در زمان بارش باران و برف خبرداد و اذعان کرد: به منظور کمک به شهروندان تهرانی جهت تردد آسان در زمانی که بارش برف و باران را در شهر تهران شاهد هستیم، تعداد تاکسی ها در خطوط پر مسافر افزایش یافته تا شهروندان برای تردد با مشکل مواجه نشوند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

جمعه 19 آذر 1395  10:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها