0

میزبان بازی با عربستانی‌ها را مشخص کنید

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

میزبان بازی با عربستانی‌ها را مشخص کنید

کمیته مسابقات طی نامه ای به فدراسیون فوتبال درخواست کرده شهرهای میزبان مسابقه با تیم های عربستانی را مشخص کنند.

میزبان بازی با عربستانی‌ها را مشخص کنید

 

  به گزارش "ورزش سه"، این بدین معنی است که در فصل آتی هم دیدار تیم های ایرانی و تیم های عربستانی در کشور بی طرف برگزار می شود. با این وصف تیم های عربستانی هم باید به سرعت و پیش از ضرب العجل ای اف سی، میزبان بازی با تیم های ایرانی را مشخص کنند.  گروه بندی بازی ها هنوز مشخص نشده اما همگروهی تیم های ایرانی و عربستانی در بازی های غرب قطعی است و باشگاه های ایرانی و عربستانی باید از هم اکنون  مشخص کنند در چه کشوری میزبان هم خواهند بود.


 سال گذشته کشور عمان به عنوان میزبان بازی های تیم های ایرانی معرفی شد و عربستانی ها هم از قطر به عنوان میزبان مقابل تیم های ایران سود بردند. نکته مهم برای ایرانی ها، صحبت درباره انتخاب ازبکستان به عنوان میزبان بازی های عربستان بود که این اتفاق نیفتاد. همچنین با توجه به تنش سیاسی ـ ورزشی ایران و عربستان امارات هم از میزبانی بازی های تیم های ایرانی حمایت نکرد تا عملا میزبان مورد علاقه باشگاه های ایرانی از فهرست کنار برود. 


نکته مهم این است که بنابر قوانین مسابقات 3 ماه قبل از بازی طبق جدول، شهر میزبان باید به کمیته مسابقات معرفی شود که پیش از آن باید مذاکرات و توافقات با این شهر صورت گرفته باشد. در بین تیم های ایرانی ذوب آهن قهرمان جام حذفی اعلام کرده در ارزان ترین کشور میزبان تیم های عربستانی خواهد بود و این به آن معناست که یک هزینه اضافی سفر بر دوش باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان خواهد بود. 


 فدراسیون فوتبال خیلی تمایل ندارد در مورد برگزاری بازی در کشور بی طرف صحبت کند اما واقعیت این است که این نامه را دریافت کرده و باید به سرعت این موضوع را با همکاری باشگاه ها به نتیجه برساند. با انتشار این خبر در ورزش سه برخی از کاربران از تیم های ایرانی درخواست کرده اند مسابقات خود را به کشور فارسی زبان تاجیکستان انتقال بدهند. پیشنهادی که کاملا قابل بررسی است.

پنج شنبه 18 آذر 1395  7:36 PM
تشکرات از این پست
aliada
دسترسی سریع به انجمن ها