0

برانکو: بابت صدرنشینی هیجان‌دارم نه استرس

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برانکو: بابت صدرنشینی هیجان‌دارم نه استرس

سرمربی پرسپولیس با برشمردن مشکلات تیمش پیش از دیدار برابر پدیده مشهد، از انگیزه های سرخپوشان برای کسب برتری مقابل آنها سخن گفت.

برانکو: بابت صدرنشینی هیجان‌دارم نه استرس

 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در حالی تیمش در دو تقابل اخیر نتوانسته برابر پدیده به برتری دست یابد که با صدرنشینی در فصل جدید به دنبال اولین پیروزی در جدال برابر رضا مهاجری است. این در حالی است که پرسپولیسی ها با مصدومیت علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده و پل یانسکی مشکلات زیادی در این دیدار پیش رو خواهند داشت.


به سختی بازی کاملا آگاهیم
در خصوص این بازی باید بگویم که یک بازی سخت در انتظار ماست. می‌دانیم که هر دو بازی فصل قبل مساوی شد و بازی‌های سختی بود.اگر یادتان باشد بازی آخر ما مقابل پدیده در دقیقه ۹۳ توانستیم به مساوی برسیم و پدیده در بازی‌های اخیر خود مقابل تراکتور و ماشین‌سازی نشان داد تیم قدرتمندی است و آگاهیم که بازی سختی داریم.


می خواهیم روند شکست ناپذیری را ادامه دهیم
در این بازی بیرانوند، عالیشاه و فرشاد احمد‌زاده را به واسطه مصدومیت نداریم ، الکس پالیانسکی هم در تمرین دیروز مصدوم شد. با وجود نبود این بازیکنان، یاران جایگزین نیز بازیکن پرسپولیس هستند و توقع داریم تمام توان خود را در زمین بگذارند. می‌دانیم که اینجا هواداران زیادی داریم و بازیکنان وظیفه دارند به بهترین شکل کار کنند. ناراحت می‌شوم که نتوانیم هواداران را شاد کنیم، می‌خواهیم به روند نباختن خود ادامه دهیم، در یک سال و نیم اخیر تنها یک شکست داشتیم و طبیعی است که قصدمان این است که به این روند ادامه دهیم.


استرس نداریم، هیجان داریم
 قبل از هر بازی هیجان خاص خود را داریم، چرا باید اسمش را استرس بگذاریم؟ بهترین شغل دنیا فوتبال است. طبیعی است که یکی ببرد و یکی ببازد اما از بازیکنانم می‌خواهم که از نمایش خود لذت ببرند.


با جدایی انصاری چطور در روی هواداران نگاه کنم
موضعم در خصوص انصاری را پیشتر از این مشخص کردم و تا جایی که به من مربوط می‌شود من مخالفتم را با جدایی وی اعلام کرد‌ه‌ام.انصاری، بازیکنی با اخلاق و با کیفیت است، می‌دانیم که این فرصت بزرگی برای زندگی وی است اما اگر به او اجازه جدایی بدهم، چطور فردا در روی هواداران و بازیکنان نگاه کنم و آنها را ببینم؟


کاری از دستم در خصوص نوراللهی بر نمی آید
در خصوص نوراللهی  کاری از دست ما برنمی‌آید، این وظیفه‌ای است که وی باید نسبت به کشورش انجام دهد. نمی‌دانم نوراللهی به تراکتور می‌رود یا ملوان.


نقطه قوت پدیده مشهد؟
پدیده تیمی منسجم است و آمار نشان می‌دهد که گل‌های زیادی زده‌اند و گل‌های زیادی هم خورده‌اند. بازیکنان مهمی دارند، مثل کفشگری، گردان و ... اما هیچ‌گاه در خصوص فرد صحبت نمی‌کنم زیرا وقتی مربی جوانی بودم اتفاقی افتاد که در خصوص گلری صحبت کردم، گفتم کیفیت ندارد و در همان بازی، آن گلر بهترین کیفیت را از خود به نمایش گذاشت.


پدیده خطرناک است
 بازی و عملکرد هر بازیکن، غیرقابل پیش‌بینی است و فوتبال مقررات خاصی ندارد، اما در اینکه پدیده تیم خوبی است شکی نیست. این نکته را باید بگویم که آنها کم‌کم دارند شکل بازی خود را تغییر می‌دهند و نشان داده اند خطرناکند.

پنج شنبه 18 آذر 1395  6:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها