0

عروس اسیدپاش: زودتر اعدامم کنید

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

عروس اسیدپاش: زودتر اعدامم کنید


 

زنی که روی خواهرشوهرش اسید پاشیده بود، دیروز به اتهام اسیدپاشی منجر به ایراد صدمه بدنی روانه زندان شد. متهم در جریان جلسه بازپرسی درخواست کرد، هرچه زودتر اعدامش کنند.

 به گزارش جام‌جم، زن جوان که الهام نام دارد، متهم است صبح بیست و چهارم آبان امسال در خانه‌شان واقع در خیابان 30 متری اول افسریه، خواهرشوهرش فاطمه را هدف اسیدپاشی قرار داده است. این زن 20 روز در بیمارستان بستری بود و بعد بازداشت شد.

 

متهم، چهارشنبه برای دومین جلسه بازپرسی در شعبه هشتم تهران نزد قاضی ایلخانی حاضر شد. ابتدا شوهر متهم به قاضی پرونده گفت: همسرم، خواهرم را بدبخت کرد و در جوانی زیبایی‌اش را گرفت. خواهرم قرنیه چشمش بشدت آسیب دید و تحت عمل جراحی قرار گرفت و علاوه بر آن، دو عمل جراحی روی بدنش انجام داده است. بچه‌هایم امنیت جانی ندارند و نمی‌توانم اجازه دهم آنها با مادرشان ملاقات کنند.

 

الهام به قاضی پرونده گفت: من مرتکب اسیدپاشی نشدم و مرد غریبه‌ای این کار را کرده است. من با خواهرشوهرم اختلاف نداشتم. اگر اختلاف داشتم در خانه خودم این کار را انجام نمی‌دادم، کسی را بیرون خانه اجیر می‌کردم. روز حادثه حتی بچه 9 ماهه‌ای کنار عمه‌اش خوابیده بود و من در را به گمان این‌که همسایه است، باز کردم.

 

وی افزود: او روی هردویمان اسید پاشید. خواستم از همسایه‌ها کمک بگیرم که مرد اسیدپاش فرار کرد. نمی‌دانم لباس زنانه‌ام در کنار لباس‌های به‌جامانده از اسیدپاش فراری در حمام خانه چه می‌کند. دیگر تحمل این همه درد را ندارم. شوهرم اجازه نمی‌دهد فرزندانم را ببینم. من بدون آنها می‌میرم، زودتر مرا اعدام کنید، نمی‌خواهم زنده بمانم.

 

متهم پس از تفهیم اتهام اسیدپاشی منجر به ایراد صدمه بدنی روانه زندان شد.

پنج شنبه 18 آذر 1395  6:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها