0

رسول نبود، صادقیان اخطار و اخراج!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رسول نبود، صادقیان اخطار و اخراج!

پیام صادقیان که پس از مدت ها در ترکیب ماشین سازی حضور یافته بود عملکرد اخلاقی مناسب در هفته های گذشته را با اخراج در این بازی برباد داد.

رسول نبود، صادقیان اخطار و اخراج!

 

به گزارش "ورزش‌سه"، هافبک طراح ماشین سازی پس از حدود 2 ماه دوری از ترکیب این تیم به دلیل مصدومیت، در دیدار برابر ذوب آهن به عنوان تیم سابق خود فرصت حضور در نیمه دوم را به دست آورد. صادقیان که با حضورش در این نیمه توانسته بود از نظر فنی در شکل بازی ماشین سازی تغییر به وجود بیاورد، با اخراج در دقیقه 90 شرایط این تیم را برای بازگشت به بازی کاملا به خطر انداخت. 

 


صادقیان که با دعوت رسول خطیبی به ماشین سازی رفته بود تا یادآور روزهای خوش حضور پدرش در این تیم باشد، زیرنظر این مربی توانسته بود از نظر اخلاقی شرایط مناسبی نسبت به گذشته کسب کند و در دیداری که به میدان رفته بود بدون دریافت کارت نشان از روند رو به رشد اخلاقی اش داشت. اما این بازیکن در دیدار برابر ذوب آهن و بعد از مدت ها دوری از ترکیب این تیم با دو کارت پیاپی در نیمه دوم زمینه اخراج خود را فراهم کرد تا نشان دهد هنوز برای برطرف کردن این عیب خود کار زیادی پیش رو دارد. هرچند قعرنشینی ماشین سازی در کنار برکناری رسول خطیبی را نمی توان در این اتفاق بی تاثیر دانست.

پنج شنبه 18 آذر 1395  4:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها