0

چرا «وست ورلد» تا سال ۲۰۱۸ بازنخواهد گشت؟

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1610
محل سکونت : مازندران

چرا «وست ورلد» تا سال ۲۰۱۸ بازنخواهد گشت؟

سازندگان سریال رکوردشکن شبکه اچ بی او می‌گویند می خواهند وقت بیشتری را صرف نویسندگی قسمت بعدی این سریال کنند و بعد پروژه را به سمت تهیه و تولید سوق دهند.
چرا «وست ورلد» تا سال ۲۰۱۸ بازنخواهد گشت؟

 فصل اول سریال «وست ورلد» یکشنبه شب به پایانی خیره کننده رسید و در حالیکه پاسخ بسیاری از سوال های بی پایان هواداران و تئوری های شان را دید، سوالات جدید بسیاری هم خلق کرد. آیا واقعا شخصیت خاصی که خیلی ها رویش حساب باز کرده بودند مرده است؟ آیا بعضی از روبات ها حالا کاملا به هوشیاری دست پیدا کرده اند؟

متاسفانه با وجود اینکه بی شک حدس و گمان ها ادامه خواهد داشت و کسی آن را رها نخواهد کرد، خود سریال در زودترین حالت در سال ۲۰۱۸ به آنتن بازمی گردد و این مسئله را شورانرهای سریال یعنی جاناتان نولان و لیسا جوی تایید کرده اند.

در مصاحبه ای جدید، این دو آشکار کردند که حتی با وجود اینکه معمولا بیشتر سریال ها از جمله سریال های بزرگی مثل «بازی تاج و تخت» سالی یک بار روی آنتن می روند، «وست ورلد» با فاصله ای حداقل دو ساله بازخواهد گشت. نولان گفت: «این یک پروژه جاه طلبانه است و اچ بی او ما را تشویق کرده تا از زمان و منابعی که به آن ها احتیاج داریم نهایت استفاده را بکنیم و روی تمام مراحل پروژه کار کنیم.»

او ادامه داد: «من عاشق تلویزیون هستم. یکی از اتفاق های جالبی که در تلویزیون می افتد این است که بعضی مواقع متوجه می شوید در موقعیتی قرار دارید که باید در عین حال کارهای مختلف انجام دهید. باید بنویسید، فیلمبرداری کنید و همزمان کات کنید. ما می خواستیم در فصل دوم کمی وقت بیشتر صرف نوشتن کنیم، بعد دنده عوض کنیم و وارد مراحل تهیه بشویم و بعد هم کات. بنابراین قصد نداریم سنت سالانه تلویزیون را دنبال کنیم. تلویزیون در حال تغییر است و جاه طلبی دیگر این پروژه این است که می خواهیم از تمام وقت مان استفاده کنیم و فصل دوم را درست از آب دربیاوریم.»

نولان گفت بحث شکل دادن فاصله های زمانی طولانی بین هر فصل وقتی با اچ بی او شکل گرفت که آن ها مشغول فیلمبرداری اپیزود دوم سریال بودند و نسبت به پیچیدگی سریال آگاهی کامل پیدا کردند. او اضافه کرد: «هر دوی ما در صنعت فیلم هم کار می کنیم و در صنعت فیلم بهترین چیزی که شما می توانید امیدش را داشته باشید این است که یک فرنچایز سینمایی بسازید که دو سه سال بعد منجر به ساخت یک فیلم دیگر بشود. بنابراین اگر آن برنامه کاری را در نظر بگیرید، می بینید که کارمان عالی است.»

کار روی فصل دوم «وست ورلد» از همین حالا آغاز شده و جوی می گوید آن ها کار روی فیلمنامه ها را آغاز کرده اند. او گفت: «خوب به نظر می رسد. خیلی جاه طلبانه است. تعدادی سورپرایز و بخش های خاصی هستند که نمی توانید آن ها را پیش بینی کنید. به من که خوش می گذرد.»

در صحنه ای کوتاه از اپیزود پایانی فصل اول، تعدادی روبات سامورایی و حروف SW دیده شدند که باعث شد خیلی ها امیدوار شوند پارک موضوعی فصل دوم «سامورایی ورلد» خواهد بود. در این مورد نولان گفت بینندگان باید «منتظر بمانند.»

بانی فیلم

پنج شنبه 18 آذر 1395  2:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها