0

راهکار پرسپولیس برابر محمد انصاری

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1610
محل سکونت : مازندران

راهکار پرسپولیس برابر محمد انصاری

باشگاه پرسپولیس که محمد انصاری را در آستانه جدایی از این باشگاه و حضور در لیگ چین می بیند، پیشنهاد جدیدی به او ارائه کرده است.

راهکار پرسپولیس برابر محمد انصاری

 

به گزارش "ورزش سه"، مدافع گمنام پرسپولیس در فصل گذشته اکنون تمام موفقیت های قابل پیش بینی اش را در یک قدمی خود می بیند و اگر خوش شانس باشد می تواند لژیونر جدید فوتبال ایران نیز لقب گیرد. محمد انصاری که در فصل گذشته و در دیدار برابر سپاهان با خوش شانسی عجیبی به ترکیب این تیم دست یافت اکنون به مهره ای سرشناس و ملی پوش تبدیل شده است که می تواند الگوی خیلی از فوتبالیست ها باشد. در آن دیدار پرسپولیس بابک حاتمی را به عنوان مدافع چپ به کار گرفته بود که با مصدومیت این بازیکن محمد حیدریه از سوی برانکو ایوانکوویچ به بازی فراخوانده شد و در اتفاقی عجیب این بازیکن نیز دچار مصدومیت شد تا سرمربی سرخپوشان به انصاری اعتماد کند و این بازیکن با عملکرد مناسب خود از آن زمان تاکنون به مهره ای ثابت در ترکیب این تیم تبدیل شود. درخشش ادامه دار انصاری در ادامه باعث شد تا کارلوس کی‌روش نیز به او روی خوش نشان دهد و در لیست و اردوی تیم ملی نیز حضور یابد و اولین بازی خود برابر گینه پشت سر بگذارد.


انصاری اکنون با پیشنهادی مناسب از لیگ چین مواجه شده است و در آستانه لژیونر شدن قرار دارد و این مساله به تصمیم برانکو ایوانکوویچ بستگی دارد تا مجوز جدایی اش را صادر کند. این هفته در جلسه هیات مدیره در خصوص مسائل مربوط به احمد نوراللهی و امید عالیشاه و شرایط سربازی این بازیکنان و همچنین مساله مربوط به پیشنهاد چینی محمد انصاری بررسی و گفتگو شد. در این میان قرار بر این شد که در صورت صلاحدید برانکو ایوانکوویچ و در گفتگو با سرمربی تیم شرایط جدایی این بازیکن که با حضورش در لیگ چین پول مناسبی نیز به باشگاه خواهد رسید بررسی های لازم صورت گیرد.


برانکو ایوانکوویچ بعد از حضور در باشگاه و در جلسه با مسوولان این تیم موافقت خود را با جدایی احمد نوراللهی اعلام کرد تا این بازیکن بتواند برای سربازی راهی تراکتورسازی شود. در خصوص محمد انصاری اما سرمربی این تیم با توجه به نیاز تیمش و همچنین نداشتن مدافع میانی قابل اعتنا به عنوان رزرو این مساله را منوط به جذب مدافعی در سطح این بازیکن – ولو خارجی یا داخلی- دانست و در غیر اینصورت اجازه جدایی به این بازیکن نخواهد داد. برانکو ایوانکوویچ در صحبت های امروز خود نیز در این باره گفت: چگونه می‌توانم به محمد انصاری بگویم که نباید به آن باشگاه بروی. در حال حاضر به طور قطع نمی‌توانم با جدایی محمد انصاری موافقت کنم اما مبلغ قراردادی که باشگاه چینی پیشنهاد داده سه برابر قرارداد انصاری با باشگاه پرسپولیس است.


با این حال گفته می شود باشگاه پرسپولیس شرایط این بازیکن را در دستور کار بررسی خود قرار داده تا به زودی پاسخ قطعی خود را در این ارتباط اعلام کند. یک راه جذب و شناسایی مدافعی وسط کارآمد برای جدایی این بازیکن است و در صورت باقی ماندن این بازیکن نیز ضمن تمدید قرارداد، با اضافه کردن بندی به قرارداد قبلی این بازیکن بالانس لازم برای پیشگیری از ضرر ناشی از عدم جدایی این بازیکن پرداخت می شود تا او نیز هم تراز با دیگر ملی پوشان این تیم دریافتی داشته باشد. 


با این حال باید دید پرسپولیس اجازه جدایی محمد انصاری را صادر خواهد کرد یا خیر. مساله ای که در این میان وجود دارد این است که پرسپولیس در صورت صدور مجوز جدایی این بازیکن از نظر نقدینگی در شرایط خوبی در نقل و انتقالات نیم فصل خواهد بود و می تواند از طریق مجوز جدایی این بازیکن به خواسته های خود در نیم فصل دست یابد و پیش پرداخت لازم برای جذب بازیکنانش را تامین کند. با این حال اما مساله اصلی این است که برانکو ایوانکوویچ و باشگاه پرسپولیس بتوانند از بازار نقل و انتقالات نیم فصل مدافع میانی مدنظر خود را جذب کنند. پرسپولیس در دیدار برابر ماشین سازی و با توجه به غیبت این بازیکن مجبور به استفاده از حسین ماهینی در کنار سیدجلال حسینی شد و نشان داد روی نیمکت خود مدافع میانی قابلی در اختیار ندارد و در صورتی سرمربی تیم با جدایی انصاری موافقت خواهد کرد که مدافع میانی مدنظرش را جذب کنند و این تنها راه جدایی و لژیونر شدن محمد انصاری است.

 

پنج شنبه 18 آذر 1395  2:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها