0

رحمتی: مشکلم با مسئولان کمیته اخلاق حل شد

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1610
محل سکونت : مازندران

رحمتی: مشکلم با مسئولان کمیته اخلاق حل شد

دروازه بان استقلال گفت که در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شده است و جلسه ای را با مسئولان این کمیته برگزار کرده است. 

رحمتی: مشکلم با مسئولان کمیته اخلاق حل شد

 

به گزارش "ورزش سه"، سید مهدی رحمتی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره حضورش در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: من بر اساس وظیفه و رعایت اخلاق تصمیم گرفتم شب گذشته در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شوم که در انجا جلسه خوبی را با آقای تورک داشتم. اصلا بحث عکس و مسائل این چنینی در آنجا مطرح نبود و من متوجه شدم که این کمیته با چه مسائلی مهمی مثل مبارزه با فساد در مدارس فوتبال و یا پرونده های متعلق به پنج سال پیش که گزارش هایش در مجلس و سایر نهادهای مربوطه موجود است را بررسی و پیگیری می کند. حتی من گلایه ای از یکی از همکاران ایشان درباره مصاحبه هایش داشتم و شکایتی هم از ایشان تقدیم رییس محترم کمیته اخلاق کردم که اقای تورک با خوشرویی این گلایه مرا شنیدند و قول برخورد با این موضوع را دادند.

 

وی افزود: عمده گلایه مسئولان کمیته اخلاق از من بابت این بود که چرا با وجود احضارم به کمیته اخلاق به آنجا نرفته بودم و این باعث شده بود که آنها گمان کنند که من به عمد به این کمیته نرفتم و بعد از اینکه این عزیزان صحبت های مرا شنیدند و فهمیدند تنها یکبار نامه این کمیته به دست من رسیده بود، قانع شدند و موضوع تمام شد و مشکلی نیست.

 

کاپیتان استقلال در پایان اضافه کرد: جا دارد از آقایان تاج و تورک بابت لطفشان به من تشکر کنم. من وقتی در کمیته اخلاق دیدم که این کمیته روی چه پرونده هایی کار می کند خوشحال شدم چون این کار آنها باعث می شود تا جایگاه مفسدان در فوتبال تنگ تر شود و خانواده ها و اهالی فوتبال دغدغه کمتری نسبت به فساد در فوتبال داشته باشند. در انتها از همه هواداران، اهالی فوتبال و رسانه و بزرگانی چون علی دایی، علی کریمی و دیگر عزیزان که در این شرایط از من حمایت کردند، تشکر کنم.

پنج شنبه 18 آذر 1395  2:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها