0

پیروزی خانگی یوونتوس برابر دینامو زاگرب

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی خانگی یوونتوس برابر دینامو زاگرب

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری که با پیروزی مقابل سویا، به شانس اول صدرنشینی تبدیل شده بودند، در اين دیدار هم علی رغم تغییراتی که داشتند توانستند به سه امتیاز برسند و به عنوان تیم صدرنشین، راهی مرحله بعد شوند.

 

 

 

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که ایگواین در دقیقه 6 گل اول را به ثمر برساند اما ضربه او را دروازه بان دینامو زاگرب مهار کرد.

 

 

 

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به این ترتیب، نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

 

 

 

یووه در نیمه دوم شروع بهتری داشت و این بار خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 52 بود که لمینا بعد از عبور از بازیکنان حریف، با یک پاس خوب ایگواین را صاحب موقعیت کرد و این ستاره آرژانتینی هم با یک ضربه تماشایی، دروازه را باز کرد.

 

 

 

 

 

پیروزی خانگی یوونتوس برابر دینامو زاگرب

 

 

 

 

 

نمایش برتر بیانکونری بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم صاحب چند موقعیت خوب دیگر هم شد تا اینکه در دقیقه 73، دانیله روگانی حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

 

روی یک ضربه آزاد از میرالم پیانیچ بود که روگانی بالاتر از مدافعان حریف، ضربه سر را زد و دروازه دینامو را باز کرد.

 

 

 

 

 

پیروزی خانگی یوونتوس برابر دینامو زاگرب

 

 

 

 

 

در دقایق پایانی باز هم این یوونتوسی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و بازی با همان نتیجه 2-0 به پایان رسید.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 18 آذر 1395  7:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها