0

لارسن: تنها پشیمانی ام جدایی از منچستر بود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

لارسن: تنها پشیمانی ام جدایی از منچستر بود

هنریک لارسن مهاجم سالهای نه چندان دور فوتبال سوئد درباره دلایل عدم تمدید قرارداد قرضی اش با منچستر یونایتد لب به سخن گشوده است.

لارسن: تنها پشیمانی ام جدایی از منچستر بود

 

هنریک لارسن که دوران ورزشی پرباری داشت از پشیمانی از عدم تمدید قراردادش با شیاطین سرخ در سال 2007 گفت. لارسن با سلتیک به چهار قهرمانی لیگ اسکاتلند، دو جام حذفی و دو لیگ کاپ دست پیدا کرده است و در رده سوم بهترین گلزنان تاریخ باشگاه قرار دارد.


در سال 2004 سلتیک را به مقصد بارسلونا ترک کرد و در دوره دوساله حضورش در بارسا دو لا لیگا و یک لیگ قهرمانان به کلکسیون افتخاراتش اضافه کرد. اما بعد از پیوستن به هلسینگ بورگ در سال 2006 تصور می شد که او در حال افول است اما در ژانویه همان سال شرایط برای حضور قرضی دو ماهه اش در الدترافورد مهیا شد.

 

در پایان فصل یونایتد قهرمان لیگ برتر شد و در فینال اف ای کاپ در ومبلی تازه باز گشایی شده، مغلوب چلسی شد.

 

 

لارسن: تنها پشیمانی ام جدایی از منچستر بود
لارسن که آرزو داشت در آن روزها در کنار منچستر یونایتد می بود، می گوید: "این تنها پشیمانی من در دوران ورزشی ام است، من باید می ماندم و مدال قهرمانی لیگ برتر را بدست می آوردم، حتی ممکن بود برای یک فصل دیگر با آنها باقی بمانم اما با هلسینگ بورگ قرارداد داشتم و معتقدم وقتی قراردادی امضا می کنید باید به آن وفادار باشید.

 

در یونایتد همه چیز حرفه ای بود. وقتی برای مراسم غسل تعمید برادر زاده هایم باید به سوئد می رفتم، باشگاه مرا بعد از بازی با یک هواپیمای اختصاصی به آنجا برد، منچستر یونایتد واقعاً هوای تمام بازیکنانش را دارد."

 

چهارشنبه 17 آذر 1395  10:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها