0

چهارمین تلاش رونالدو برای رکوردشکنی در اروپا

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

چهارمین تلاش رونالدو برای رکوردشکنی در اروپا

کریستیانو رونالدو امشب فرصت جدیدی پیش رو دارد تا به اولین بازیکنی تبدیل شود که توانسته 100 گل در رقابت های باشگاهی اروپا به ثمر برساند.

چهارمین تلاش رونالدو برای رکوردشکنی در اروپا

 

به گزارش "ورزش سه"، 71 روز از آخرین گل رونالدو در یک رقابت باشگاهی اروپا می گذرد(برابر دورتموند) و او سه بازی متوالی است که موفق نشده برای رئال در لیگ قهرمانان گلزنی کند. امری بی سابقه؛ چرا که رونالدو پس از ناکامی در دو بازی متوالی، همیشه برای رئال گل می زد.

به خصوص عدم گلزنی او به لژیا ورشو در دو بازی رفت و برگشت بسیار عجیب بود.

 

 

چهارمین تلاش رونالدو برای رکوردشکنی در اروپا

 

 

رونالدو تاکنون 80 گل با پیراهن رئال در 80 بازی لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. او 15 گل در 52 بازی نیز با پیراهن یونایتد به ثمر رسانده است. همچنین رونالدو یک گل برابر دبرنسی مجارستان در دور مقدماتی لیگ قهرمانان سال 2005 به ثمر رساند و نیز دو گل در سوپرکاپ اروپا با پیراهن رئال تا فعلا 98 گله باشد.

با احتساب 4 بازی او برای یونایتد در دور مقدماتی لیگ قهرمانان و دو بازی او با اسپورتینگ در جام یوفا، تعداد بازی های رونالدو در رقابت های باشگاهی اروپایی به 139 می رسد. به عبارتی 98 گل در 139 بازی و تنها دو گل تا رسیدن به رکورد 100 گل.

 

او پس از سه تلاش ناموفق، امشب در چهارمین تلاش می تواند با یک دبل برابر دورتموند، به هدف خود برسد. مسی با 93 گل رونالدو را تعقیب می کند.

چهارشنبه 17 آذر 1395  10:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها