0

رسول فوتبال تبریز را متحول کرد

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

رسول فوتبال تبریز را متحول کرد

سرمربی موقت ماشین‌سازی گفت: رسول خطیبی فوتبال تبریز را متحول کرد و خیلی از بازیکنان تبریزی در زمان او به فوتبال ایران معرفی شدند.

رسول فوتبال تبریز را متحول کرد

 

 

به گزارش "ورزش سه"،  حسین خطیبی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت:


اصرار کردیم تا رسول برگردد
ما و همه بازیکنان از جدایی رسول خطیبی ناراحت بودیم و خیلی اصرار کردیم که او به تیم برگردد. رسول خطیبی به عنوان یک پیشکسوت و کسی که در این فوتبال سال‌ها زحمت کشیده از خیلی‌ چیزها متأثر و ناراحت است. در ابتدای فصل رسول پیشنهادات خوبی داشت و هر کس جای او بود حتماً آنان را قبول می‌کرد چون از لحاظ مالی 3،4 برابر بیشتر از ماشین‌سازی بود اما او به خاطر علاقه و تعصبش به آذربایجان این پیشنهادها را رد کرد.


پس از گوجا، رسول فوتبال تبریز را متحول کرد
پس از واسلی گوجا که خدمت زیادی به فوتبال تبریز انجام داد و فوتبال تبریز را متحول کرد و خیلی از بازیکنان تبریزی در زمان او به فوتبال ایران معرفی شدند و پس از آن در دو دهه گذشته فوتبال تبریز از نظر بازیکن فقیر شد، رسول خطیبی دوباره فوتبال تبریز را متحول کرد و توانست بازیکنان خوبی به فوتبال ایران معرفی کند. تیم‌های او همیشه جزو تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی بودند اما متأسفانه علیرغم حمایت مدیرعامل مشکلاتی از ابتدای فصل به وجود آمد.

هیات مدیره باعث شد رسول برود
تیمی که برای اولین بار به لیگ برتر می‌آید نیاز به زمان دارد. رسول خطیبی در ابتدای فصل توانست تیم خوبی ببندد اما از همان زمان ما مشکلات زیادی داشتیم. عده‌ای می‌خواستند رسول خطیبی و ماشین‌سازی موفق نشوند و سنگ جلو پای رسول می‌انداختند. کانون هواداران ما هم متأسفانه خوب کار نکرد و به خاطر منافع شخصی هواداران را فراری داد. آنان در فضای مجازی به رسول حمله کردند و او را آماج حملات خود قرار دادند. از هیئت مدیره تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند اما آنان باعث شدند که رسول خطیبی از ماشین‌سازی برود. ما از داوری و مصدومیت بازیکنان ضربه خوردیم اما رسول با این مشکلات کنار می‌آمد.

فردا روی نیمکت می نشینم
امیدوار بودیم اعضای هیئت مدیره استعفای خطیبی را قبول و مغرضانه عمل نکنند. افرادی در تبریز حضور دارند که با رسول خطیبی دچار مشکل شدند. در حال حاضر اوضاع تیم ما بحرانی‌تر شده و من هم نمی‌دانم که تصمیم باشگاه چه خواهد بود اما باید همه کمک کنند که ماشین‌سازی به جایگاه واقعی خود برگردد. من از رفتن رسول ناراحت شدم اما با اجازه او تصمیم گرفتم در دیدار فردا بر روی نیمکت بنشینم.


آندرانیک فردا غایب است
برای بازی فردا آندرانیک تیموریان را به دلیل سرماخوردگی و کاخا را به دلیل محرومیت را در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنانمان با تمام وجود آماده بازی با ذوب‌آهن هستند. ما در روزهای قبل از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنانمان کار کردیم و آنان هم برای کسب پیروزی هم قسم شدند و می‌خواهند 3 امتیاز را به رسول خطیبی تقدیم کنند.

قبول داریم نتایج ما خوب نبوده است
خودمان هم قبول داریم که نتایج ما خوب نبوده اما ماشین‌سازی پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر بماند. ما امیدواریم در نیم فصل با جذب چند بازیکن خوب نقاط ضعفمان را پوشش دهیم اما ماشین‌سازی به حمایت و آرامش نیاز دارد که با پیروزی در دیدار مقابل ذوب‌آهن می‌توانیم به این آرامش برسیم.


نمی خواهم سرمربی ماشین سازی شوم
من فقط بر روی بازی با ذوب‌آهن تمرکز می‌کنم و نگاهی به سرمربیگری ماشین‌سازی ندارم. امیدوارم در دیدار فردا هواداران نیز به استادیوم بیایند چون ما به آنان نیاز مبرم داریم. در صورتی که آنان برای تشویق ماشین‌سازی به استادیوم بیایند بازیکنان نیز از لحاظ روحی و روانی جلو می‌افتند

 

چهارشنبه 17 آذر 1395  7:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها