0

دایی: مگر جذامی هستیم که عکس نگیریم!

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

دایی: مگر جذامی هستیم که عکس نگیریم!

علی دایی، سرمربی تیم نفت تهران با توجه به شرایط اقتصادی جامعه از مدیران باشگاه نفت بابت دومین پرداخت فصل تشکر کرد.

دایی: مگر جذامی هستیم که عکس نگیریم!

 

به گزارش "ورزش‌سه"،  علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.


گسترش تیم بهتری شده است


به مراحل حساس نیم فصل اول می‌رسیم. گسترش نسبت به اول فصل خیلی بهتر شده است.  بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد. هفته قبل باختیم سعی می کنیم این هفته برنده شویم. محروم و مصدوم و مریض داریم اما تلاش می‌کنیم فردا بازی خوبی انجام بدهیم.

 

خوب گل می زنیم و خوب گل می خوریم 


مطمئنا ما روی ساختار دفاعی‌مان کار کرده‌ایم. با این حال اشتباه داشتیم و گل خوردیم. بازیکنان بزرگی در خط دفاع و دروازه داریم اما اشتباه هم پیش می‌آید. باید تفاضل گل‌مان را بیشتر کنیم. ما خوب گل زده‌ایم و خوب هم گل خورده‌ایم. باید این نقیصه را برطرف کنیم.


غلامپور این روزها دل و دماغ ندارد


بهزاد روی نیمکت ما حضور دارد اما هفته گذشته دل و دماغ کافی نداشت تا روی سر و کول ما بپرد. دل‌مان برای این کار و اینکه روی سر و کول‌مان بپرد تنگ شده است. امیدوارم فردا چند بار این کار را انجام بدهد.


وضع اقتصادی جامعه خیلی خراب است


ما سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. باید از مدیران باشگاه تشکر کنم. تاکنون دو بار به تیم پول تزریق شده است. باید از آنها تشکر کنم. همانطور که قبلا از آنها گلایه کرده‌ام. اوضاع اقتصادی خراب است و من خودم کار اقتصادی می‌کنم. وضع اقتصادی جامعه خیلی خراب است. در این شرایط حساس آنها به باشگاه پول تزریق کرده‌اند. امیدوارم وضع ما بهتر شود.


مگر جذامی هستیم که عکس نگیریم


مطمئنا این سوال شما مربوط به مسائل چند وقت اخیر است که کمیته اخلاق رقم زده و اینکه یکی عکس گرفته و یکی مصاحبه کرده است. وظیفه ما این است که با هواداران‌مان عکس بگیریم. البته باید شرایط را نگاه کنیم. در کشور خارجی قانون دیگری وجود دارد و من نمی‌توانم به آن هوادار بگویم عکس نمی‌گیرم. مگر جذامی هستیم؟ یا آن فرد جذامی است که باید در برویم. من این چیزها را نمی‌فهمم. اگر در خانه یا جایی سربسته باشیم که هزار شک و شبهه ایجاد کند بنده عکس نمی‌گیرم اما وقتی در محیط باز، هتل یا مکان‌های عمومی هستیم چه ایرادی دارد که عکس بگیریم؟ حتی اگر یکی خودش را به من بچسباند و من حواسم نباشد گناه من چیست؟ باید دید چه کسی این عکس‌ها را پخش می‌کند. با آدم‌هایی که این عکس‌ها را پخش می‌کنند باید برخورد شود نه  بازیکنی که شش ماه پیش عکس گرفته است. الان مردم دوست دارند که با فوتبالیست‌ها عکس بگیرند و آنها را در اینستاگرام و فضای مجازی منتشر می‌کنند. این مسائل چه ربطی به من فوتبالیست دارد؟ در کشورمان آنقدر مشکلات بزرگ داریم که به این مسائل فکر نکنیم.

چهارشنبه 17 آذر 1395  7:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها