0

برد بزرگ خونه به خونه برای پایان شایعات

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برد بزرگ خونه به خونه برای پایان شایعات

خونه به خونه با یک بازی تهاجمی و با دو ضربه پنالتی در بازی خانگی بدون حضور هواداران حساس‌ترین بازی هفته شانزدهم لیگ یک را به سود خود تمام کرد.

برد بزرگ خونه به خونه برای پایان شایعات

 

به گزارش "ورزش سه"، خونه‌به‌خونه که با حضور تنی چند از ستاره‌های سابق ملوان مقابل تیم جوان محمد مایلی‌کهن که صدرنشین لیگ یک شده صف آرایی کرده بود با دو پنالتی در دو نیمه به پیروزی رسید. هر دوی این پنالتی‌ها توسط میثم نقی‌زاده در دقایق 37 و 56 به ثمر رسید تا خونه به خونه 27 امتیازی شود و دوباره در جمع مدعیان لیگ دسته اول قرار بگیرد.


پنالتی اول روی خطای مدافعان ملوان روی رافخایی و پنالتی دوم با هند مدافع این تیم به دست آمد که هر دوی آنها را نقی‌زاده از ایمان صادقی گذراند. در این بازی جلال رافخایی، مازیار زارع و پژمان نوری درخشش مناسبی داشتند تا خونه به خونه بعد از چند هفته با پیروزی آشتی کند و شایعات اخیر پیرامون این تیم به فراموشی سپرده شود.


نکته مهم برگزاری این بازی در یک فضای آرام و دوستانه و در آغوش گرفتن محمد مایلی‌کهن توسط بازیکنان و کادرفنی تیم میزبان بود که در بین آنها مهرداد میناوند سابقه شاگردی چند ساله مایلی‌کهن را نیز دارد. خونه به خونه که در 10 دقیقه آخر می‌توانست به اندوخته خود اضافه کند در هفته آینده مقابل خیبر خرم آباد قرار خواهد گرفت که امروز با 5 گل مغلوب مس رفسنجان شد.


در جدول لیگ یک ملوان با 28 امتیاز صدرجدول را به سپیدرود واگذار کرد و یک رده پایین آمد. خونه به خونه هم دوباره در مربع صعود قرار گرفته و می‌تواند به روزهای بعد امیدوار باشد. آنها امروز بعد از چند هفته دوباره کادرفنی خود را کنار زمین در اختیار داشتند.

 

چهارشنبه 17 آذر 1395  4:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها