0

تیم اکسین باز هم از صدر دور شد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

تیم اکسین باز هم از صدر دور شد

تیم فوتبال اکسین البرز با شکست در مقابل ایران جوان بوشهر دومین شکست در ورزشگاه خانگی را تجربه کرد.

تیم اکسین باز هم از صدر دور شد

 

به گزارش "ورزش‌سه"،  یکی از دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر به دیدار دو تیم اکسین البرز و ایران جوان بوشهر اختصاص داشت که در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم میهمان خاتمه یافت تا ادامه تیره روزی‌های شاگردان فیروز کریمی ادامه داشته باشد.


گل اول این دیدار توسط حجت اسلامی در دقیقه 9  به ثمر رسید تا روز سخت اکسین از همان دقایق ابتدای بازی آغاز شود. پس از این گل شاگردان فیروز کریمی که به شدت به دنبال رسیدن به گل پیروزی بودند، حملاتی را روی دروزاه میهمان خود ایجاد کردند؛ در پایان نیمه اول این حملات نتیجه ای نداشت تا دو تیم با همان تک گل حجت اسلامی به رختکن بروند.


با شروع نیمه دوم فیروز کریمی با دو تعویض تهاجمی دامنه حملات خود را افزایش داد و موفق شد در دقیقه 61 با ضربه مجتبی زارعی به گل تساوی دست پیدا کند. پس از به ثمر رسیدن گل تساوی بازیکنان اکسین البرز با ادامه حملات قصد پیروزی در این دیدار خانگی را داشتند ولی تیم ایران جوان هم به خصوص با حضور مهدی قائی در سمت چپ خط دفاعی اکسین خطرناک نشان می داد. در حالی که تیم اکسین به دنبال گل پیروزی بخش بود تیم ایران جوان روی یکی از همین ضد حملات خطرناک با گلر تیم اکسین تک به تک شد و موفق شد گل پیروزی بخش تیم بوشهری را به ثمر برساند.


ادامه کار با تعویض های دفاعی سرمربی تیم ایران جوان بوشهر همراه شد و تیم اکسین هم در دقایق پایانی هر چه زد با دفاع جانانه مدافعین ایران جوان و البته بی دقتی مهاجمین البرز راه به جایی نبرد تا فیروز کریمی هم‌چنان روی نوار تیره روزی گام بردارد.

 

تیم اکسین البرز با این نتیجه 23 امتیازی باقی ماند تا با سقوط چند پله ای به رده 8 ام برسد و تیم ایران جوان بوشهر با کشب این سه امیتزا 18 امتیازی شد و در رده 16 ام جای گرفت.

 

گفتنی است حمید استیلی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی این دیدار را از نزدیک تماشا می کرد.

چهارشنبه 17 آذر 1395  4:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها