0

جانشین احمدزاده در ترکیب پرسپولیس کیست؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

جانشین احمدزاده در ترکیب پرسپولیس کیست؟

در حالی که پیش از این قرار بود احمدزاده برابر پدیده در پست وینگر چپ برای پرسپولیس به میدان برود، این بازیکن به دلیل کشیدگی شدید کشاله پا از لیست این تیم برای این بازی خط خورد.

جانشین احمدزاده در ترکیب پرسپولیس کیست؟

 

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد احمدزاده که در دیدار برابر استقلال تهران در پست وینگر چپ توانست نظر برانکو ایوانکوویچ را به خود جلب کند، طبق برنامه قرار بود در دیدار برابر پدیده مشهد نیز در این پست برای پرسپولیس به میدان برود و شرایط حضور رامین رضاییان در پست وینگر راست مهیا شود.


اما این بازیکن در آخرین تمرین سرخپوشان در روز گذشته از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد تا مجوز تمرین امروز نیز مهیا نشود و در نهایت طبق نظر کادرپزشکی و فنی این تیم از لیست سرخپوشان برابر پدیده مشهد خط بخورد. بر این اساس به نظر می رسد شانس بار دیگر به علی علیپور رو کرده و این مهاجم که در 12 دیدار اخیر نتوانسته نام خود را به عنوان گلزن ثبت کند بار دیگر به ترکیب اصلی راه یابد و در کنار مهدی طارمی حضور یابد.


طبق پیش بینی ها به نظر می رسد در این بازی وحید امیری بار دیگر به عنوان وینگر چپ برای سرخپوشان انجام وظیفه کند و در سمت مقابل نیز رامین رضاییان به ترکیب اصلی برسد و در پستی که پیش از این با حضور در آن برابر صنعت نفت آبادان موفق به ثبت پاس گل شد حضور یابد. 


در این تغییر خط میانی سرخپوشان احتمالا با حضور کمال کامیابی نیا، وحید امیری، محسن مسلمان و رامین رضاییان شکل گیرد و علی علیپور نیز در خط هجومی به همراه مهدی طارمی حضور یابد.


در این تغییر البته احتمال حضور احمد نوراللهی نیز وجود خواهد داشت تا شماره هشت سرخپوشان که در نیم فصل از جمع این تیم جدا خواهد شد در پست وینگر چپ حضور یابد و وحید امیری در خط حمله در کنار مهدی طارمی قرار گیرد. با این شرایط باید دید برانکو ایوانکوویچ در تمرین امروز چه تصمیمی برای این خلا با توجه به مصدومیت فرشاد احمدزاده گرفته است. 


پرسپولیس فردا عازم مشهد خواهد شد تا در هفته سیزدهم لیگ برتر برابر پدیده این شهر در جدال روز جمعه در استادیوم ثامن قرار گیرد.

چهارشنبه 17 آذر 1395  4:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها