0

رسوایی مالی مشابه رونالدو برای مودریچ

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رسوایی مالی مشابه رونالدو برای مودریچ

به نظر می رسد که بحران فریبکاری مالیاتی در رئال مادرید، در حال همه گیر شدن باشد. پس از رونالدو، په په و کوئنترائوف حالا مودریچ با چنین اتهامی روبرو شده است.

رسوایی مالی مشابه رونالدو برای مودریچ

 

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته اخبار جدیدی در مورد پرونده فرار مالیاتی بازیکنان و مربیان فوتبال مطرح شده است. آخرین بازیکنی که نامش به عنوان متهم مطرح شده لوکا مودریچ، هافبک کروات رئال مادرید است که گفته می‌شود بین سال های ۲۰۱۲  تا ۲۰۱۴ درآمد تبلیغاتی خود را با ساخت شرکتی صوری در لوکزامبورگ پنهان کرده است.

 

 

رسوایی مالی مشابه رونالدو برای مودریچ

 

 

بازیکن کروات در دسامبر ۲۰۱۲ یعنی چهار ماه پس از انتقالش به رئال مادرید شرکتی به نام «ایوانو سارل» را در کشور لوکزامبورگ تاسیس کرده که مودریچ و همسرش ایوانا سهامداران اصلی شرکت هستند. یک فرد بلژیکی هم به عنوان مدیر شرکت معرفی شده است.

این شرکت با بودجه ۳،۶ میلیون یورو تاسیس شده و ظرف دو سال سرمایه آن به ۶ میلیون یورو رسیده است. پس از آن این سرمایه، پولشویی و پنهان شده است. هافبک کروات در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۶ در اداره مالیات اسپانیا حضور یافته تا در مورد درآمد مالیاتی خود توضیح بدهد.

مودریچ در لوکزامبورگ برای سرمایه خود فقط ۱ درصد مالیات پرداخته در حالی که مالیات در اسپانیا بین ۳۰ تا ۵۱ درصد متغیر است.

 

سه شنبه 16 آذر 1395  10:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها