0

انتقاد راموس ازنشریات بارسلونادرحمایت از رونالدو

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

انتقاد راموس ازنشریات بارسلونادرحمایت از رونالدو

سرخیو راموس به جوسازی نشریات بارسلونا علیه کریستیانو رونالدو واکنش نشان داد.

انتقاد راموس ازنشریات بارسلونادرحمایت از رونالدو

 

به گزارش "ورزش سه"، اتهامات مالیاتی نسبت داده شده به رونالدو، در چند روز اخیر موضوع اصلی تمام نشریات ورزشی چاپ بارسلونا از جمله اسپورت و موندودپورتیوو بوده و آنها بدون اینکه اتهامات رونالدو اثبات شود، فوق ستاره رئال را زیر سوال برده اند.

 

 

انتقاد راموس ازنشریات بارسلونادرحمایت از رونالدو

 

 

سرخیو راموس، کاپیتان رئال که در نشست خبری بازی با دورتموند شرکت کرده بود، در این رابطه گفت:« مسائل غیرورزشی مربوط به یک بازیکن بسیار حساس هستند. من به قانون و عدالت برای همه اعتقاد دارم. همه دنیا باید از حقیقت آگاه شوند؛ اما نباید به گونه ای اتهام زد که روی یک بازیکن و تیمش تاثیر منفی بگذارد. من خیالم راحت است چون در این زمینه چیزی برای پنهان کردن نداشته ام.

در مورد اتهاماتی که به رونالدو و دیگران زده اند، برخی دروغ گفته و بزرگنمایی می کنند تا وضعیت خوبی که رئال دارد را بی ثبات کنند. من با رونالدو رابطه بسیار خوبی دارم و همیشه با هم در مورد مسائل مختلف صحبت می کنیم. او بهترین بازیکن تاریخ رئال است و اطمینان دارم که جانشینی او کار بسیار دشواری است.»

 

راموس شنبه گذشته در نوکمپ موفق شد گل تساوی رئال را در دقیقه 90 با ضربه سر به بارسلونا بزند. 11 سال پیش او اولین گل خود با ضربه سر را برای رئال به ثمر رساند:« آن گل را خوب به یاد دارم. رائول براوو سانتر کرد و من با سر به المپیاکوس گل زدم. لحظه ای فراموش نشدنی برای من بود.»

 

زیدان:« او شایسته موفقیت هایی است که نصیبش شده است. زیدان جادوی خود را دارد و همه از اینکه او مربی ماست خوشحالیم.»

 

سه گانه با رئال:« اصلا در مورد این موضوع صحبت نکرده ایم. 1 امتیاز بازی با بارسلونا مهم بود؛ ولی تا پایان لالیگا زمان زیادی باقی مانده است. در رئال همیشه باید برای فتح سه گانه بجنگید؛ چون این در  DNA این باشگاه است.»

 

سه شنبه 16 آذر 1395  10:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها