0

ایران توانایی میزبانی جام‌جهانی فوتسال را دارد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ایران توانایی میزبانی جام‌جهانی فوتسال را دارد

رییس کمیته فوتسال روسیه در مورد بازی‌های دوستانه ایران و روسیه، میزبانی جام جهانی و تعامل بین دو کشور صحبت کرد.

ایران توانایی میزبانی جام‌جهانی فوتسال را دارد

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، علی‌اف رییس کمیته فوتسال روسیه در مورد بازی دوستانه ایران و روسیه، گفت: بازی‌های دوستانه برای شناخت بهتر تیم‌ها از یکدیگر انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند برای آینده خودشان از این بازی‌ها استفاده کنند. ما از ریشه تیم‌ها را آماده می‌کنیم و بازیکنان‌مان جوان هستند تا کمکی شود برای تیم‌های اصلی ما.

 

وی در پاسخ به این پرسش که فوتسال ایران را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: بازی که دیروز انجام دادیم بسیار خوب بود. ایران تیم بسیار خوب و قوی است، قهرمان آسیاست و سوم جهان شده است. وقتی بازی بین تیم‌های دوم و سوم جهان برگزار می‌شود برای آماده سازی دو تیم است. ما چند وقت دیگر در بازی‌های اروپایی باید به مصاف رقیبان برویم و بازی با ایران بسیار به ما کمک می‌کند تا با آمادگی کامل در این بازی‌ها شرکت کنیم.

 

رییس کمیته فوتسال روسیه همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا ایران توانایی میزبانی جام جهانی 2020 را دارد؟ گفت: چند سال است که به ایران می‌آییم و در شهرهای مختلفی مثل قم، ارومیه و یزد بازی کرده‌ایم. امکانات را دیده‌ایم و معتقدم ایران شرایط میزبانی را دارد. همچنین می‌دانیم که ژاپن رقیب ایران در گرفتن میزبانی است. اگر ایران توانایی این کار را داشته باشد ما هم خوشحال می‌شویم بتوانیم کمک کنیم.

 

علی‌اف در پایان درباره حضور بازیکنان ایرانی در لیگ روسیه به خبرنگاران، گفت: شرایط طوری است که بازیکنانی مثل طیبی، حسن‌زاده و مصطفی نظری به روسیه آمده و در لیگ ما بازی کردند. می‌دانیم بازیکنان ایران به قدری قوی هستند که حتی در اروپا و روسیه می‌توانند بازی کنند و فکر می‌کنم این تعامل بین دو کشور وجود دارد که به همدیگر کمک کنند.

 

سه شنبه 16 آذر 1395  10:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها