0

بازگشت خسرو به ترکیب استقلال

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

بازگشت خسرو به ترکیب استقلال

حساسیت های حاکم بر مصاف روز جمعه با تراکتورسازی به قدری بالاست که سرمربی استقلال تصمیم گرفته در این جدال از تمام بازیکنان باتجربه خود بهره ببرد.

بازگشت خسرو به ترکیب استقلال

 

به گزارش "ورزش سه"، یکی از این بازیکنان خسرو حیدری هافبک سرشناس استقلالی هاست که بعد از چند هفته مصدومیت و دوری از ترکیب اصلی به احتمال فراوان در جدال حساس روز جمعه با تراکتورسازی بار دیگر در جمع 11 نفر اصلی تیمش به میدان خواهد رفت تا باز هم در تقابل با تیم های امیر قلعه نویی حاضر باشد.


خسرو چند فصلی می شود در این برهه از بازی ها با مصدومیت روبرو و برای مدتی طولانی از ترکیب خارج می شود که این رویه در تیم علی منصوریان هم ادامه یافت اما با بهبودی شرایط این بازیکن و همچنین انگیزه هایی که حیدری در تمرینات روزهای گذشته از خود نشان داده حالا سرمربی استقلال تصمیم گرفته تا از این بازیکن کلیدی و سرنوشت ساز مقابل قلعه نویی و شاگردانش بهره ببرد.


نکته کلیدی در این تصمیم منصوریان به مصدومیت فرشید اسماعیلی و غیبت او مقابل تراکتورسازی بازمی گردد از همین رو شانس خسرو حیدری با توجه به شرایط خوب بدنی و روانی برای پرکردن جای خالی هافبک جوان بیشتر از همه گزینه هاست تا از حالا شماره 2 استقلالی ها را یکی از مردان اصلی این تیم مقابل تراکتورسازی قلمداد کنیم.

 

سه شنبه 16 آذر 1395  5:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها