0

با رعایت این نکات می‌توانید یک کفش راحت و مناسب بخرید

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

با رعایت این نکات می‌توانید یک کفش راحت و مناسب بخرید

با رعایت این نکات می‌توانید یک کفش راحت و مناسب بخرید

شما خانم‌ها که دوست دارید همیشه کفش‌های ظریف بپوشید یا آقایانی که به دنبال آخرین مدل کفش هستید، باید بدانید که تنها با توجه به زیبایی کفش، به مرور زمان دچار دردسر می‌شوید.

با رعایت این نکات می‌توانید یک کفش راحت و مناسب بخرید

به گزارش گروه وبگردی  باشگاه خبرنگاران جوان؛ طبق مطالعات اخیر به روی 3000 زن و مرد، آنهایی که اهل مد هستند و دائماً در حال تغییر و امتحان کفش‌های جدید و متنوع هستند، دیر یا زود دچار صدمات ناشی از آن بر قسمت‌های مختلف پا می‌شوند.

 

با رعایت نکات زیر، می‌توانید با انتخابی کفش‌هایی مناسب، سلامت پاهای خود را تضمین کنید.

 

1. هر بار که برای خرید کفش می‌روید، مطمئن شوید سایز کفشتان تغییر نکرده باشد، حتّی ممکن است به مرور زمان یکی از پاها کمی بزرگ یا کوچکتر از دیگری شود.

2. به دلیل تنوع در مدل کفش‌ها، به عرض و پهنای جلوی کفش توجّه کنید.

3. حتماً کفش را با جورابی مناسب امتحان کنید. برای مثال، برای کفش‌های زمستانی، اگر جورابی صخیم و بالعکس تابستان از جوراب نازک استفاده کنید.

4. اگر انتخاب کفشی راحت برایتان سخت است، می‌توانید از برندهایی که همواره کفش‌هایی استاندارد و راحت تولید می‌کنند، خرید کنید.

5. به اندازه پاشنه دقّت کنید، در کفش‌های پاشنه بلند، فشار و وزن بدن به روی نقاطی دیگر کف پا و کمر متمرکز شده و دچار ناراحتی‌های مفاصلی می‌شوید، بنابراین بهتر است از کفش‌های پاشنه دار تنها برای مراسم خاصّ استفاده کنید.

6. هر کفش را بسته به مدل آن برای موقعیتی مناسب بپوشید، برای مثال اگر قرار است روزانه مسافت زیادی را تا محل کار خود پیاده بروید، از پوشیدن کفش‌های سنگینی چون، بوت خودداری کنید. برای پیاده روی‌های طولانی از کفش‌های راحتی استفاده کنید.

 

منبع:مردمان

 

انتهای پیام/

دوشنبه 15 آذر 1395  11:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها