0

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم در آذرماه سال 95

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم در آذرماه سال 95 

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبارجدید

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آذر ماه 1395 را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش ایسنا، سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان آذر ماه 1377 برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آذر ماه سال 1395 دریافت کرده اند، می بایست در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند.

 

مشمولان ساکن تهران بزرگ 

کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ آذر ماه سال 1395 می باشند می بایست راس ساعت 6 صبح روز شنبه 20 آذر به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

 

مشمولان ساکن سایر استان های کشور 

کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ آذرماه سال 1395 می باشند راس ساعت 7صبح شنبه 20 آذر  به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

 

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند ، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگه مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

 

دوشنبه 15 آذر 1395  8:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها