0

پاشازاده: هفته به هفته تغییر کردیم و بهتر شدیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پاشازاده: هفته به هفته تغییر کردیم و بهتر شدیم

سرمربی راه آهن می گوید که بازیکنان این تیم با وجود همه مشکلات به دنبال کسب نتایج بهتر هستند.

پاشازاده: هفته به هفته تغییر کردیم و بهتر شدیم

 

مهدی پاشازاده در گفت و گو با "ورزش سه" درباره دیدار این تیم با مس کرمان گفت: «داور خیلی به تیم مس لطف کرد و گل سالم ما را آفساید اعلام کرد. وگرنه ما می‌توانستیم با کسب این سه امتیاز در رتبه چهارم  قرار بگیریم.»

هر کس در تیم عملکردش خوب باشد قطعا جزو تیم ما خواهد بود و اگر کسی بی‌انضباطی داشته باشد یا عملکردش خوب نباشد خارج از لیست من قرار خواهد داشت. بازیکنانی که با من کار کرده‌اند من را می‌شناسند و می‌دانند که درون زمین برایم نتیجه‌گیری تیمی مهم است و خارج از مستطیل سبز با بازیکن‌ها دوست هستم.»


سرمربی راه آهن درباره شرایط این تیم عنوان کرد: «بهترین مورد برای ما در کل رقابت‌هایمان تا به امروز این است که هفته به هفته تغییر کردیم و جوان‌ها خودشان را برای هماهنگی به جمع بازیکنان باتجربه که خودشان را با ما وفق داده بودند، رساندند. البته ابتدای فصل با مشکلات مالی مواجه بودیم که همین امر باعث شده بود خیلی‌ها از تیم ما رفتند و مجبور به جایگزینی شدیم. البته زمان آماده‌سازی‌مان پیش از فصل خیلی کم بود و خیلی زمان برد تا به انسجام تیمی برسیم. در کل از شرایط فعلی تیمی راضی هستم چراکه با داشته‌هایمان نتایج خوبی توانستیم به دست بیاوریم و بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم حتی در دیدارمان با خونه‌به‌خونه با توجه به باخت تیم، برتر میدان بودیم.»


وی در ادامه تصریح کرد: «در هر بازی که پیروز می‌شویم به بازیکنانم می‌گویم 3 امتیاز این بازی را برای خودتان ندانید تا بتوانند برای دیدار بعدی تلاششان را بیفزایند. به اعتقاد من تیمی می‌تواند نتیجه بگیرد که بانظم و ترتیب عمل کند. اگر تا به اینجای کار توانستیم با توجه به بضاعت مالی و تیمی چنین نتایجی را کسب کنیم، به این دلیل بود که بچه ها نکات اصلی را، رعایت کرده‌اند.»

 
پاشازده درباره دیدارهای پیش روی این تیم، ادامه داد: «نتایجی که در این 2 بازی باید کسب کنیم قطعا حائز اهمیت است اما همیشه گفته‌ام و می‌گویم که 10 دقیقه ابتدایی مهمترین بخش در کسب نتیجه است. ما مقابل حریفانمان به میدان می‌رویم تا خوب، اصولی و حرفه‌ای بازی کنیم.»


پاشازاده در پایان افزود: «این بحران‌ها در هر دو تیم به نوعی شبیه است اما فکر می‌کنم شرایط نساجی از ما بهتر است چراکه آنها حداقل هوادار دارند و همین امر باعث حمایت‌ تیمی‌شان می‌شود و مردم اگر تیمشان نتیجه نگیرد قطعا مقابل استانداری و شهرداری حضور پیدا می‌کنند تا بتوانند شرایط سخت‌افزاری تیم را مهیا کنند اما ما برای سفر، حضور آمبولانس در زمین و نیروی انتظامی برای حراست از ورزشگاه مشکل داریم. در این دیدار یک نفر هزینه آمبولانس را قرار است پرداخت کند، یک نفر هزینه نیروی انتظامی را متقبل شده و برای رفع مشکل خورد و خوراک بچه‌ها هم باید فکری بکنیم. هفته گذشته 6 بازیکن‌ ما با اتوبوس از کرمان بازگشتند و حتی 2، 3 نفر از کادرفنی‌‌مان را نتوانستیم با خودمان به کرمان ببریم. البته این را هم باید بگویم که اینطور تیم‌ها با چنین مشکلاتی و عدم حضور سرمربی و حواشی حول تیم همیشه غیرقابل پیش‌بینی و خطرناک هستند و گاهی برعکس هم رخ می‌دهد.»

 

دوشنبه 15 آذر 1395  7:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها