0

گرانی دلار گریبان بازار گوشت را گرفت

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

گرانی دلار گریبان بازار گوشت را گرفت

خبرگزاری میزان: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به افزایش قیمت گوشت گوسفندی در بازار گفت: با توجه به افزایش قیمت دلار در بازار روند صعودی قیمت‌ این محصول در بازار ادامه خواهد داشت.

 

 

علی‌اصغر ملکی در خصوص تغییر قیمت گوشت گوسفندی در بازار گفت: با فرارسیدن ایام اربعین و بازگشت زوار میزان مصرف گوشت افزایش یافته و این امر موجب افزایش قیمت دام زنده به کیلویی 14 هزار و 500 تا 15 هزار و 500 تومان شده است.

وی در این باره ادامه داد: از طرفی سرمای هوا و کندی حمل و نقل موجب افزایش 500 تا هزار تومانی قیمت این محصول در بازار شده است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در توضیح قیمت هر کیلو گوشت تصریح کرد: نرخ هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه را بین 36 تا 37 هزار تومان اعلام کرد.

ملکی با اشاره به روند صعودی قیمت گوشت در روزهای آینده بیان کرد: با توجه به سرمایی که در پیش داریم و شروع بارش‌ها از روزهای آینده بعید به نظر می‌رسد با کاهش قیمت در بازار روبرو باشیم.  

وی با بیان روند ذبح خارج از برنامه دام در ایام عزاداری یادآور شد: از طرفی ذبح‌های خارج از برنامه در ایام عزاداری با سرما همراه شده است و از سوی دیگر افزایش نرخ دلار که موجب شد کسانی که اقدام به صادرات غیرقانونی گوشت قرمز می‌کنند بیش از پیش به این کار تمایل پیدا کنند که این مسئله، موجودی دام‌ها را کاهش داده است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در انتها خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط فعلی بازار دلار و روند صعودی در این بازار نمی‌توان انتظار کاهش قیمت گوشت را در بازار داشت.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

دوشنبه 15 آذر 1395  3:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها