0

اتمام عملیات بازگشت زائران اربعین

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

اتمام عملیات بازگشت زائران اربعین

خبرگزاری تسنیم: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از اتمام عملیات بازگشت زائران اربعین حسینی سال ۹۵ خبر داد و گفت: تقریباً تمامی زائرانی که از مرزهای سه‌گانه و هوایی در ایام اربعین حسینی وارد عراق شده بودند به کشور بازگشته‌اند.

مجید آقابابایی درباره آخرین وضعیت زائران اربعین حسینی سال 95 اظهار کرد: تمامی کسانی که امسال ویزای اربعین حسینی را دریافت کرده بودند، توانستند از مبادی ورودی مرزهای سه‌گانه و هوایی وارد کشور عراق شوند و به زیارت عتبات عالیات مشرف شوند که خوشبختانه مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

وی ادامه داد: امسال تردد زائران ایرانی، افزایش چشمگیری نسبت به سالهای گذشته پیدا کرد و در ایام اربعین حسینی تعداد قابل توجهی از هموطنان به زیارت عتبات عالیات رهسپار شدند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی تصریح کرد: در حال حاضر نیز چند روز از ایام اربعین گذشته و عملیات بازگشت زائران به اتمام رسیده است؛ تقریباً تمامی کسانی که به عراق سفر کرده بودند به کشور بازگشته‌اند و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

آقابابایی با بیان اینکه تمامی برنامه‌های انجام شده مورد بررسی قرار می‌گیرد، عنوان کرد: ستاد مرکزی اربعین حسینی آسیب‌شناسی برنامه‌های کمیته‌های زیرمجموعه را انجام خواهد داد و تمامی نقاط قوت و ضعف مورد  تبیین قرار می‌گیرد.

 امسال بیش از 2 میلیون نفر از زائران کشورمان با دریافت ویزای اربعین حسینی عازم عتبات عالیات عراق شدند.

تمامی کسانی که ویزای اربعین حسینی را دریافت کردند می‌توانستند مدت 20 روز در کشور عراق اقامت کنند و به زیارت بپردازند و تاکنون تمامی زائران ایرانی به کشورمان بازگشته‌اند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

دوشنبه 15 آذر 1395  3:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها