0

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده

سرمربی کروات پرسپولیس که در دیدار برابر ماشین سازی، با نیمکت نشین کردن علی علیپور، ولادیمیر پریمیوف را به ترکیب اصلی راه داده بود، از این تغییر هم رضایت ندارد.

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده

 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیسی ها همچنان در گل زنی و استفاده از فرصت ها دچار مشکل هستند و حضور ولادیمیر پریمیوف نیز در کنار مهدی طارمی نتوانست زوج مدنظر برانکو ایوانکوویچ را شکل دهد و رضایت او را به همراه داشته باشد. بر همین اساس او بار دیگر در دیدار برابر پدیده قصد تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش را دارد و چند جابجایی را در شکل بازی تیمش به وجود خواهد آورد.

 


بوژیدار همچنان قابل اعتماد

 

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده


دروازه بان کروات سرخپوشان در سه دیدار اخیر این تیم نشان داد که تعاریف از او در خصوص تمریناتش بی دلیل نبوده است و اکنون رقیبی سرسخت برای بیرانوند محسوب می شود. او در سه دیدار اخیر چند فرصت حریف را ناکام گذاشت و توانسته 270 دقیقه بسته نگه داشتن دروازه اش را در کارنامه ثبت کند. او که به خوبی توانسته در غیاب بیرانوند نظر کادرفنی و دیگر بازیکنان را به خود جلب کند در این بازی نیز درون دروازه قرار خواهد گرفت و اینبار باید مراقب یونس شاکری، معین عباسیان و محسن یوسفی در ترکیب تیم رقیب باشد.

 


خط دفاعی به حالت سابق و بدون رضاییان

 

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده


رامین رضاییان علیرغم عملکرد مناسب در خط دفاعی و ارسال پاس گل سه امتیازی در دیدار برابر ماشین سازی بار دیگر از فاز دفاعی خارج خواهد شد تا حسین ماهینی به جایگاه خود در سمت راست دفاعی بازگردد. بازگشت محمد انصاری در قلب دفاعی و در کنار سیدجلال حسینی و حضور محسن ربیع خواه در سمت چپ دفاعی این تیم را به شکل دیدارهای قبلی اش باز خواهند گرداند.


محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و حسین ماهینی چهار بازیکنی هستند که در یازده دیدار قبلی برای سرخپوشان به میدان رفتند و هارمونی خوبی در این فاز تشکیل داده اند و با اتمام محرومیت یک جلسه ای انصاری، سرمربی کروات بار دیگر خواهان حضور آنها در این پست شده است.

 


رضاییان در کنار سه تفنگدار

 

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده


رامین رضاییان احتمالا با توجه به درخششی که در دو دیدار اخیر سرخپوشان داشته در این بازی نیز به عنوان بازیکن فیکس برای این تیم به میدان خواهد رفت و البته در نقش وینگر راست و جانشین فرشاد احمدزاده.
رضاییان که در دیدارهای اخیر سرخپوشان نیز به عنوان بازیکن تعویضی با حضور در زمین به عنوان وینگر راست به میدان می رفت در این بازی نیز احتمالا در پست جدید و با آزادی عمل بیشتر برای شرکت در حملات حضور خواهد یافت. بر اساس این تغییر احتمالی فرشاد احمدزاده مطابق دیدار دربی به سمت چپ خواهد رفت تا در نقش وینگر سمت مقابل برای سرخپوشان انجام وظیفه کند. کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان نیز به عنوان مهره های غیرقابل عبور سرخپوشان دیگر نفرات خط میانی سرخپوشان را تشکیل خواهند داد تا رضاییان در کنار سه تفنگدار این تیم تجربه جدیدی را پشت سر بگذارد. 

 


وحید اینبار زوج طارمی

 

تغییرات احتمالی پرسپولیس برابر پدیده


مهدی طارمی به عنوان آقای گل فصل گذشته لیگ برتر و آقای گل این فصل این تیم بار دیگر به عنوان مهاجم اصلی به میدان خواهد رفت و اینبار وحید امیری را در کنار خود خواهد دید. جالب اینکه گلزنی های طارمی نیز در زمانی بوده که این وینگر ملی پوش در کنارش به عنوان زوج به میدان رفته است. وحید امیری که در دیدار قبلی این تیم برابر ماشین سازی به عنوان وینگر چپ با اضافه شدن به باکس محوطه جریمه موفق شد تک گل سه امتیازی این تیم را به ثمر برساند اینبار به عنوان یکی از مهاجمان سرخپوش فعالیت خواهد داشت و باید دید قادر خواهد بود روند گلزنی هایش را حفظ کند یا خیر. مهدی طارمی نیز که اکنون 180 دقیقه ناکامی در باز کردن دروازه حریفان – پیکان و ماشین سازی- برای جا نماندن از غافله گلزنان لیگ برتر به دنبال این است تا مقابل پدیده بار دیگر به فرم ایده آل خود بازگردد و گلزن این تیم لقب گیرد. 

 


پدیده و پرسپولیس روز جمعه 19 آذر و از ساعت 14:10 دقیقه در استادیوم ثامن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دوشنبه 15 آذر 1395  2:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها