0

گوچی در جایگاه سوم چهره های هفته هلند

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

گوچی در جایگاه سوم چهره های هفته هلند

با وجود قرار گرفتن در بین پنج کاندیدای اصلی انتخاب به عنوان چهره هفته اما مهاجم ایرانی از شانس چندانی برای انتخاب نهایی برخوردار نیست.


 

به گزارش "ورزش سه"، با بسته شدن پرونده این هفته از رقابت های اردیویسه هلند رسانه های این کشور از جمله «ووته بال» که هم در بخش تصویری هم نوشتاری یکی از قوی ترین مراجع خبری در هلند محسوب می شود، از رضا قوچان نژاد، مرد دو گله این هفته اردیویسه، به هنوان یکی از پنج کاندیدای اصلی چهره هفته نام برده و او را در بین گزینه ها برای انتخاب بهترین فرد قرار دادند.


این انتخاب ها با حضور تعدادی از کارشناسان زبده هلند در شبکه تلویزیونی «ووته بال» صورت می گیرد که این بار رنه ون دن گریپ از رضا قوچان نژاد به عنوان چهره اصلی نام برد و او را شایسته کسب این عنوان دانست اما طرفداران هلندی در کمال تعجب تصمیم گرفتند بیشتر آرای خود را به یوچم کامفیوز، داور مسابقه تیم‌های ویتسه و زوله بدهند که با تصمیمات خود همه را سورپرایز کرده بود.


در حال حاضر رضا قوچان نژاد بعد از این داور هلندی و همچنین مهاجم فاینورد در نظرسنجی انجام شده برای انتخاب چهره هفته در جایگاه سوم ایستاده و تلاش های باشگاه هیرنفین و شبکه های مجازی منتسب به این باشگاه برای جمع آوری آرای بیشتر برای گوچی هم بی نتیجه بوده تا شانس این مهاجم ایرانی برای کسب عنوان چهره هفته کمتر از همیشه شود. گرچه حضور در جمع 5 کاندید نهایی آن هم برای اولین بار در این فصل خود می تواند موفقیت بزرگی قلمداد شود.

 

گوچی در جایگاه سوم چهره های هفته هلند

دوشنبه 15 آذر 1395  11:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها