0

برهانی از پیکان جدا نمی‌شود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برهانی از پیکان جدا نمی‌شود

در شرایطی که زمزمه هایی در خصوص جدایی مهاجم سرشناس و نیمکت نشین پیکان به گوش می رسید سرمربی این تیم تمامی این اخبار را تکذیب کرد.

برهانی از پیکان جدا نمی‌شود

 

به گزارش "ورزش سه"، درخشش گادوین منشا در خط حمله پیکان توام شد با مصدومیت های متوالی آرش برهانی تا مهاجم سرشناس و باتجربه سابق استقلال به یک بازیکن نیمکت نشین در جمع خودروسازان تبدیل شود. اتفاقی که در آستانه نقل و انتقالات زمستانی شائبه های زیادی در خصوص آینده این بازیکن در جمع پیکانی ها رقم زد.


مجید جلالی پیرو همین شایعات در مصاف با ذوب آهن برای دقایقی به برهانی بازی داد و سپس در خصوص آخرین وضعیت این بازیکن و ناراحتی اش از نیمکت نشینی گفت:«نه، برهانی ناراحت نیست و تمرین می‌کند. من هر هفته با همه بازیکنان صحبت می‌کنم و خود برهانی هم می‌داند نظر من در موردش چطور است. او شرایط را می‌بیند و بازیکن کم‌تجربه‌ای نیست که ناراحت شود و برود. از همدیگر هم شناخت خوبی داریم. به هر حال من در بازی با ذوب‌آهن قصد داشتم به خاطر شرایط بازی از تجربه‌اش استفاده کنم اما شرایط زمین و هوا طوری بود که نمی‌شد بازیکن را محک زد».


با این صحبت های سرمربی پیکان می توان این گونه برداشت کرد که آرش برهانی از پیکان جدا نخواهد شد و در ادامه فصل برای رسیدن به جایگاهی در ترکیب اصلی خواهخد جنگید مگر این که در روزهای باقی مانده تا نقل و انتقالات اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ بدهد.

 

دوشنبه 15 آذر 1395  11:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها