0

زوایای پنهان گروگانگیری میلیاردی در زاهدان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

زوایای پنهان گروگانگیری میلیاردی در زاهدان

زوایای پنهان گروگانگیری میلیاردی در زاهدانبا دستگیری متهم 3 زنه در مشهد، زوایای پنهانی از ماجرای گروگانگیری میلیاردی در زاهدان فاش شد. به گزارش خراسان، چند روز قبل نیابت قضایی از زاهدان به مشهد ارسال شد که محتویات آن نشان می داد یکی از متهمان اصلی پرونده گروگانگیری میلیاردی زاهدان در مشهد مخفی شده است.

 

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، این پرونده با صدور دستوری از سوی قاضی عباسی به پلیس آگاهی خراسان رضوی ارسال شد تا این پرونده با استفاده از شگردهای تخصصی و پلیسی پیگیری شود. در همین حال سرهنگ حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) دستور داد تا گروه زبده ای از کارآگاهان اداره عملیات ویژه به رصدهای اطلاعاتی بپردازند و پس از تجزیه و تحلیل کارشناسی برای شناسایی و دستگیری متهم اقدام کنند.

 

گزارش خراسان حاکی است: بررسی ها و تحقیقات غیرمحسوس کارآگاهان بیانگر آن بود که متهم مذکور در منطقه آزادشهر مشهد مخفی شده است. بنابراین کارآگاهان اداره عملیات ویژه با همکاری گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی زاهدان، عملیات محاصره مخفیگاه متهم 3 زنه را آغاز کردند.

 

آنان پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاه و با کسب مجوزهای قضایی وارد عمل شدند و مرد 45 ساله را در حالی دستگیر کردند که تحقیقات نشان می داد فرزند این متهم نیز در ارتباط با ماجرای گروگانگیری میلیاردی در یکی از کشورهای همسایه بازداشت شده است. این گزارش حاکی است: با انتقال متهم مذکور به پلیس آگاهی خراسان رضوی، بازجویی های تخصصی از این مرد آغاز شد. وی اعتراف کرد از مدت ها قبل مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان از گروگان 40 ساله طلبکار بودم اما او از پرداخت این مبلغ خودداری می کرد.

 

وی با بیان این که در زمینه صرافی فعالیت دارد و این مبلغ را به خاطر معامله ارزی از گروگان 40 ساله طلبکار بوده است، گفت: چند بار با وساطت بزرگان و ریش سفیدان محل در زاهدان قرار شد تا او مبلغ بدهکاری را به صورت اقساطی پرداخت کند اما باز هم این کار را نکرد تا این که 6 ماه قبل 2 نفر از شرکایم او را ربودند و به یکی از کشورهای همسایه منتقل کردند. بنابراین در پی اعترافات صریح متهم 3 زنه، وی با صدور دستور قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی زاهدان قرار گرفت تا تحقیقات بیشتری درباره ادعاهای وی صورت گیرد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 15 آذر 1395  11:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها