0

توضیحات قاضی زاده، باهنر و حسینی درباره کاندیداهای اصولگرا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

توضیحات قاضی زاده، باهنر و حسینی درباره کاندیداهای اصولگرا

توضیحات قاضی زاده، باهنر و حسینی درباره کاندیداهای اصولگراآیت ا... موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اکنون دنبال وحدت اصولگرایان و حرکت آنها در یک خط و مشی هستیم گفت: هنوز مشخص نیست چه کسی از اصولگرایان به عنوان نامزد ریاست‌جمهوری انتخاب شود.   به گزارش فارس و تسنیم، وی با اشاره به سازوکار ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: برنامه ما اتحاد جریان‌های انقلابی است و ما برای رسیدن به این امر موظفیم بر روی مبانی و اصول، وحدت کنیم.  

 

حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی، عضو جامعه روحانیت نیز با بیان اینکه گفت‌و‌گوهای خوبی میان گروه‌های اصولگرا برای انتخابات آتی ریاست جمهوری شکل گرفته است، گفت: تا آنجا که بنده اطلاع دارم جلسات خوبی بین گروه های اصولگرا برگزار شده و همه گروه ها و نیروهای اصولگرا مصمم هستند که در مسیر همگرایی و وحدت حرکت کنند.  تقوی با بیان اینکه "جریان انقلابی در حال بررسی چگونگی ورود به انتخابات 96 است"، تاکید کرد: جامعه روحانیت مبارز وحدت و همگرایی نیروهای انقلاب را در دستور کار قرار داده و با گروه های مختلف درباره چگونگی و ضرورت انسجام جریان انقلابی گفت‌وگو کرده است لذا انتظار می رود مسیر وحدت منجر به نتایج مبارکی برای جریان انقلاب شود.
 
 

توضیحات قاضی زاده، باهنر و حسینی درباره کاندیداهای اصولگرا

 

روایت قاضی زاده از برنامه جبهه پایداری برای انتخابات 96

امیرحسین قاضی زاده، عضو شورای مرکزی پایداری در گفتگو با خبرآنلاین درباره انتخابات سال92 گفت: آقای جلیلی هم فرد بسیار شایسته ای است و در توانمندی های او شکی نداریم؛ فضای کشور در آن دوره به گونه ای چرخید که شانسی برای این ادبیات و گفتگو نبود.  البته آقای جلیلی دیر آمد خوب هم نتوانست نظراتش را بیان کند. تیم تبلیغاتی اش هم نتوانست خوب کار کند. 
 
وی در عین حال درباره انتخابات سال آینده تأکید کرد: بعید می دانم آقای جلیلی تصمیمی برای کاندیداتوری داشته باشد. وی در خصوص برنامه جبهه پایداری برای بررسی نامزدهای موردنظر گفت: ترجیح دوستان این است که چهره جدید باشد. 
قاضی زاده با بیان اینکه کمیته سیاسی جبهه پایداری دارد روی آقای نادران کار می کند، گفت: آقای نادران صریح، شفاف، پاک دست، دارای تیم و در کل فرد خوب و مناسبی برای این کار است. اقتصاددان است. چند دوره نمایندگی مجلس را در کارنامه دارد. یکی از مشکلات ما با روسای جمهور آن است که وقتی رأی می آورند کسی را برای اداره کشور ندارند. اینها ممیزات و مشخصات مثبت آقای نادران است.  
 
وی درخصوص فتاح و ضرغامی نیز گفت: حالا ممکن است گفتگوهایی با آنها شده باشد اما نخواهند بیایند. دوره گذشته هم پایداری سه گزینه داشت که دو گزینه گفتند ما نمی آییم یکی از آن دو نفر آقای فتاح بود.
 
 
 

توضیحات قاضی زاده، باهنر و حسینی درباره کاندیداهای اصولگرا

 

باهنر: هنوز به جمع بندی قطعی در مورد قالیباف نرسیده ایم

همزمان به گزارش ایسنا محمدرضا باهنر، دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در مورد قطعیت اجماع اصولگرایان و کاندیداتوری قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری 96 گفت: فعالیت‌های اصولگرایان تا به حال به این معنا نبوده است که قطعا در مورد آقای قالیباف به جمع بندی رسیده باشیم اما امیدواریم پس از بررسی‌های لازم بتوانیم کاندیدای نهایی واحدی برای اصولگرایان معرفی کنیم. وی افزود: اصولگرایان هنوز به نظر نهایی نرسیدند امابه طور کل اعتقاد من این است کاندیداهایی که قبلا به صحنه آمدند و خود را در معرض آزمایش قرار دادند و وضعشان مشخص شده است دیگر نامزدی‌شان تکرار نشود. البته این موضوع در مورد آقای قالیباف فرق می‌کند.
 
 
محور ما جامعه روحانیت مبارز است
باهنر درباره احتمال محور قرار گرفتن آیت ا... مصباح یزدی بیان کرد: آقای مصباح یکی از ظرفیت‌های بزرگ اصولگرایی است. همانطور که جبهه پایداری عده و عده دارند اما برای محور قرار دادن اعلام کرده‌ایم که محور جامعه روحانیت مبارز تهران است ولی اگر جامعه مدرسین یا آیت ا... مصباح وارد شوند استقبال می کنیم. البته همانطور که از اسم محور مشخص است نمی توان 3 یا 6 محور داشت. به همین دلیل یک محور ما جامعه روحانیت است اما دست خود را به سوی جامعه مدرسین، آیت ا... مصباح، جبهه پایداری، ایثارگران و رهپویان و دیگر تشکل‌های اصولگرا دراز می‌کنیم.
 
 
 
 

توضیحات قاضی زاده، باهنر و حسینی درباره کاندیداهای اصولگرا

 

حسینی: در میان گزینه ها افرادی هستند که در معرض رأی مردم قرار نگرفته اند

در همین حال سید محمد حسینی  وزیر سابق ارشاد نیز در حاشیه مراسم روز دانشجو در زنجان، با نفی برخی از دیدگاه ها درخصوص عدم وجود گزینه میان اصولگرایان گفت: از جبهه‌های مختلف اصولگرایان افرادی در نظر گرفته شده و در نهایت یک فرد معرفی خواهد شد. در بین این افراد حتی عده‌ای هستند که در معرض رای مردم قرار نگرفته‌اند و در سمت‌های اجرایی بوده‌اند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 15 آذر 1395  10:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها