0

یاران پورعلی گنجی و ژاوی در ال کلاسیکو (عکس)

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

یاران پورعلی گنجی و ژاوی در ال کلاسیکو (عکس)

رقابت های لیگ ستارگان قطر در حالی این هفته وارد روز دهم خود می شود که تمام اخبار تحت الشعاع ال کلاسیکوی این کشور قرار گرفته است.


 

به گزارش "ورزش سه"، فوتبالدوستان قطری با توجه بر حساسیت ها و تنش هایی که میادن دو باشگاه بزرگ السد و الریان در سال های گذشته وجود داشته به مصاف این دو تیم لقب قطرکلاسیکو داده اند که به نحوی برای شان تداعی کننده حساسیت های ال کلاسیکو معروف اسپانیا را دارد چون این دو باشگاه پرطرفدار و پرافتخار از دو منطقه اعیان نشین دوحه هستند که کری های شدیدی با هم داشتند.


الریان به عنوان مدافع عنوان قهرمانی بعد از رفتن خورخه فوساتی به تیم ملی قطر میشل لادروپ را به عنوان سرمربی انتخاب کرد تا در هفته دهم رقابت این چهره سرشناس دانمارکی با فریرا پرتغالی روی نیمکت السد جالب توجه باشد. السدی که در ترکیب خود ستاره های بزرگی همچون ژاوی را دارد امیدوار است چند روز بعد از ال کلاسیکوی واقعی با هنرنمایی کاپیتان اسپانیایی و همچنین درخشش سایر خارجی هایش از جمله مرتضی پورعلی گنجی از سد رقیب دیرینه اش عبور کرده و در کورس قهرمانی باقی بماند.


در فاصله چند روز تا این مصاف حساس و حیثیتی مسئولان برگزاری لیگ ستارگان قطر و همچنین فدراسیون فوتبال این کشور تبلیغات گسترده ای برای جذب تماشاگر انجام داده و با طراحی پوسترهای جالب توجه خواستار بالا بردن حساسیت ها و کشاندن طرفداران به ورزشگاه هستند تا قطرکلاسیکو را با بهترین شکل ممکن برگزار کنند.

 

یاران پورعلی گنجی و ژاوی در ال کلاسیکو (عکس)

دوشنبه 15 آذر 1395  9:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها