0

معرفی باز ی موبایل Into The Dead (ای او اس)

 
kalali135
kalali135
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 1143
محل سکونت : خراسان رضوی

معرفی باز ی موبایل Into The Dead (ای او اس)

با فرار از دست زامبی‌ها آدرنالین خون شما به بالاترین حد خود می‌رسد. پس با معرفی بازی ‌Into The Dead همراه باشید.

 

معرفی باز ی موبایل Into The Dead (ای او اس)


زامبی‌ها در دنیای امروز بسیار پرطرفدار هستند به همین دلیل بازی‌ها و فیلم‌هایی که وجود زامبی در آن‌ها حرف اول را می‌زند بسیار خواهان دارند.

در معرفی بازی موبایل امروز به سراغ یک گیم در سبک رانر (دونده) رفته‌ایم که به نسبت بازی‌های هم رده خودش یک سر و گردن از آن‌ها بالاتر است. بازی Into The Dead از آن دسته از بازی‌هایی است که شما را مجبور می‌کند با تمام حواس خود از دست زامبی‌هایی که هر لحظه به شما نزدیک‌تر می‌شوند فرار کنید. گیم پلی بازی بدین صورت است که شما با انتخاب یک مد می‌توانید انواع پرک‌های مختلف را برای بازی کردن انتخاب کنید. داشتن اسلحه در اول بازی، شروع شدن بازی در متراژ ۱۵۰۰ و... نمونه پرک‌هایی است که شما می‌توانید قبل از شروع بازی انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که بدست آوردن پرک ها رابطه مستقیم با نحوه بازی شما دارد. پس از عبور از این مرحله شما وارد بازی می‌شوید.

داستان بازی هم بدین صورت است که مخاطب خود را در نقش شخصیتی که پس از سقوط هلیکوپتر در وسط یک جنگل افتاده پیدا می‌کند و با انبوهی از زامبی‌ها روبرو می‌شود، در نتیجه برای حفظ جان خود فقط باید فرار کند. شما باید با مانور دادن در هنگام دویدن از مابین زامبی‌ها عبور کرده و از موانع بپرید تا بتوانید خود را نجات دهید. بازی از سه مد متفاوت  پشتیبانی می‌کند که در ابتدا فقط اولین مد برای بازی کردن فعال است و مابقی را باید خودتان باز کنید. در زیر می‌توانید توضیح مختصری راجع به این مدها بخوانید.

مد اول باید تا جایی که می‌توانید از دست زامبی‌ها فرار کنید و بیشترین امتیاز را ثبت کنید. مد دوم باید هرچه در توان دارید را برای کشتن زامبی‌های بیشتر صرف کنید و بیشترین امتیاز در کشتن زامبی‌ها را بدست بیاورید. فکر می‌کنید بازی‌کن حرفه‌ای هستید؟ پس مد سوم را حتما تجربه کنید.

بازی موبایل Into The Dead از فروشگاهی برای خرید تجهیزات نیز بهره‌ می‌برد که بازیکن می‌تواند با جمع‌آوری امتیاز در بازی توسط خرید درون برنامه‌ای این تجهیزات را برای یک بازی بهتر خریداری کند. برای آشنایی بیشتر با محیط بازی تریلر معرفی این بازی را ببینید.
بازی Into The Dead از گوگل پلی استور امتیاز خوب ۴.۴ را کسب کرده است. شما می‌توانید این بازی را به‌صورت رایگان برای پلتفرم‌های اندروید و iOS از گوگل پلی استور و آیتونز دریافت کنید.

معرفی باز ی موبایل Into The Dead (ای او اس)


منبع: زومجی

یک شنبه 14 آذر 1395  7:15 PM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

پاسخ به:معرفی باز ی موبایل Into The Dead (ای او اس)

ارسال مطالب علمی جالب و آگاهی بخش است.

پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398  6:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها