0

کی روش زیاده خواه است ولی به او احترام بگذاریم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

کی روش زیاده خواه است ولی به او احترام بگذاریم

محمد حسین دادگان رئیس سابق فدراسیون فوتبال در اظهار نظری تازه و جالب، صعود ایران به جام جهانی را چنان مهم می داند که ادعا دارد در مسیر این صعود باید زیاده خواهی کی روش را تحمل کرد.

کی روش زیاده خواه است ولی به او احترام بگذاریم

 

به گزارش "ورزش سه"، ادعای اصلی و مهم دادگان که تعجب ما و بسیاری دیگر از اهالی فوتبال را بر انگیخته چنین است: کی‌روش فرد کاربلدی است و باید به او احترام گذاشت و به اضافه‌خواهی او کاری نداشته باشیم. او سرمربی موفقی است و قطعا با حضور او تیم ملی ایران به جام جهانی صعود خواهد کرد.


دادگان ضمن بیان واقعیت های امروز تیم ملی در بخش دوم انتقادی را مطرح می کند: این که اگر کی روش زیاده خواه است مقصر کسانی هستند که به او اختیار داده اند، او در این ادعا علیه کسانی حرف می زند که ناتوانی آنها توپ اختیار را در زمین کی روش حبس کرده است، دادگان ادعاهایش را با چنین جملاتی ادامه می دهد که  کی روش در طول چهار، پنج سالی که در راس تیم ملی فوتبال قرار گرفته توانسته ۱۰۰ بازیکن در تیم ملی محک بزند آیا در گذشته این گونه بوده است؟ اگر می‌گویند که به وی اختیارات زیادی دادند و کی‌روش طالب اضافه‌خواهی‌های زیادی است من می‌گویم باید کسی که این اختیارات را داده در این رابطه اظهارنظر کند. به هر صورت این اختیارات به او داده شده و وی اجازه دارد تحت هر شرایطی تیم را به جام جهانی ببرد. اجازه دهید که بدون هیچگونه حاشیه ای کی‌روش تیم را به جام جهانی ببرد تا دل مردم شاد شود.


رئیس سابق  فدراسیون فوتبال که در زمان صدارت او تیم ملی برای آخرین بار قهرمانی آسیا را در بازی های آسیایی را با حضور برانکو  تجربه کرد، می گوید: من معتقدم کی‌روش فرد کاربلدی است و اینکه توانسته‌ایم در سه سال اخیر به نتایج خوبی دست پیدا کنیم نشان از عملکرد موفق کی‌روش است. ما باید به افرادی چون کی‌روش و برانکوها احترام بگذاریم زیرا نسبت به مربیان ایرانی عملکرد موفقی داشتند و در موفقیت تیم تا به امروز نقش زیادی داشته‌اند.


دادگان در اظهار نظر فوق بار دیگر به دانش و درصد موفقیت کمتر مربیان ایرانی نسبت به برانکو و کی روش اشاره کرد.

یک شنبه 14 آذر 1395  6:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها