0

اسدی: خلعتبری برای گسترش مفید است

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

اسدی: خلعتبری برای گسترش مفید است

کاپیتان تیم گسترش فولاد اعتقاد دارد تیمش در پایان فصل جزو 6 تیم برتر لیگ برتر قرار می‌گیرد.

اسدی: خلعتبری برای گسترش مفید است

 

مرتضی اسدی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره پیروزی تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: «ما در این مسابقه شروع بدی نداشتیم. دلیل اصلی اش هم این بود که در 10 دقیقه اول مجبور شدیم 10 نفره بازی کنیم. از زمانی که بازیکن ما مصدوم شود و تصمیم به تعویضش گرفته شود، 10 دقیقه زمان برد. در همان دقایق سپاهان بهتر بازی کرد و گل هم زد. در ادامه بازی خوبی انجام دادیم و توپ و میدان در دستان ما بود. موقعیت‌های بیشماری ایجاد کردیم که نشان دهنده بلوغ تاکتیکی تیم ماست. خداراشکر که بازی را بردیم و توانستیم جایگاهمان در جدول را بهبود ببخشیم.»


وی درباره جوانگرایی تیمش بیان داشت: «تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار دارد. در بازی با سپاهان چند بازیکن 18، 19 ساله در ترکیب گسترش بازی کردند که این اتفاق فوق العاده ای بود. پیشرفت خوبی در این مدت داشته ایم و پیش بینی می کنم روزهای بهتری را تجربه کنیم.»


کاپیتان گسترش فولاد با اشاره به عملکرد محمدرضا خلعتبری تاکید کرد: «خلعتبری فوتبالیست قابلی است؛ او در سطح بالای لیگ برتر بازی کرده و لژیونر هم بوده است. قطعا محمدرضا مهره تاثیرگذاری است و هر زمانی در زمین بوده، برای تیم مفید بوده است. در این مسابقه هم عالی کار کرد و انشاالله به روند خوبش ادامه می دهد.»


اسدی درباره آینده گسترش فولاد افزود: «ما در قراردادهای خود تعهد کردیم که جزو 6 تیم بالای جدول باشیم و انشاءالله این اتفاق رخ می دهد. مشکل اصلی تیم ما این است که قدر موقعیت ها را نمی دانیم. انشاءالله در آینده این مشکل برطرف شود و بتوانیم به بالای جدول برسیم.»

 

یک شنبه 14 آذر 1395  3:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها