0

در سامسونگ گلکسی اس 8 خبری از طراحی دوربین اصلی دوگانه نخواهد بود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

در سامسونگ گلکسی اس 8 خبری از طراحی دوربین اصلی دوگانه نخواهد بود

در سامسونگ گلکسی اس 8 خبری از طراحی دوربین اصلی دوگانه نخواهد بود

 

شایعات گذشته در مورد استفاده‌ی دو شرکت اپل و سامسونگ از دوربین دوگانه در گوشی‌های هوشمندشان درست از آب در آمد؛ حداقل تا حدودی. شرکت اپل در مدل پلاس آیفون 7 خود در سال جاری، دوربین اصلی دوگانه‌ای را به کار گرفته بود. شرکت کره‌ای سامسونگ اما از سویی دیگر، ادعا می‌شد که در حال کار کردن بر روی یک دوربین اصلی دوگانه برای استفاده در کهکشانی سال آینده‌ی خود، گلکسی اس 8، می‌باشد. گفته می‌شد که یک حسگر این دوربین دوگانه، 12 مگاپیکسلی و ساخته شده توسط خود شرکت سامسونگ و دیگری 13 مگاپیکسلی و تولید شده توسط شرکت سونی خواهد بود.

 

امروز اما یکی از نویسندگان وب سایت معتبر چینی ویبو (Weibo) که سابقه‌ی خوبی در این زمینه دارد، ادعا کرده که سامسونگ کار بر روی دوربین دوگانه را رها کرده و دوربین گلکسی اس 8 تنها یک حسگر خواهد داشت. باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ از چه طراحی در تولید دوربین پرچم‌دار جدیدش که احتمالاً در یک چهارم نخست سال 2017 میلادی عرضه خواهد شد، استفاده می‌کند. اما همچنان این سؤال در ذهن ما باقی خواهد ماند که دلیل کنار گذاشته شدن این ایده چه می‌باشد و چرا کره‌ای‌ها تصمیم دارند از همان طراحی همیشگی در گلکسی اس 8 بهره ببرند.

 

ممکن است سامسونگ به تحلیل هزینه – فایده پرداخته باشد و به این نتیجه رسیده باشد که طراحی دوربین دوگانه در مقایسه با طراحی معمولی که بدون شک کیفیت بالایی را در گوشی‌های هوشمند این شرکت دارد و به نظر بسیاری بهترین می‌باشد، چندان از نظر عملکرد تفاوتی اینجا نمی‌کند. زمان کم سامسونگ برای ساخت دوربینی دوگانه با کیفیت مد نظر این شرکت نیز می‌تواند یکی از دلایل دیگر این تصمیم باشد. منبع این خبر توضیح نداده که آیا رها کردن طراحی دوگانه شامل یکی از دو مدل گلکسی اس 8 می‌شود یا در مورد هر دو مدل معمولی و بزرگ‌تر این اسمارت فون صدق می‌کند. در هر صورت، حضور یا عدم حضور یک دوربین اصلی دوگانه در پشت بدنه‌ی گلکسی اس 8، هنوز هم مبهم به نظر می‌رسد و برای رسیدن به پاسخی قابل اتکا، باید کمی بیشتر از این صبر کنیم.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 14 آذر 1395  11:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها