0

پیروزی پرگل دورتموند مقابل گلابادخ

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی پرگل دورتموند مقابل گلابادخ

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا تیم میهمان در همان دقایق ابتدایی به گل رسید اما زردها بازگشت فوق العاده ای به بازی داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند.

 

دورتموند بازی را بهتر آغاز کرد اما این گلادباخ بود که در دقیقه 6 به گل رسید. روی همکاری داهود و ونت بود که رافائل صاحب موقعیت شد و توانست دروازه دورتموند را باز کند.

 

اما این نتیجه تنها یک دقیقه پایدار بود و دورتموند در دقیقه 7 به گل تساوی رسید. پاس عالی رویس، پیر امریک اوبامیانگ را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم از فاصله ای نزدیک، کار را تمام کرد.

 

پیروزی پرگل دورتموند مقابل گلابادخ

 

حملات دورتموند بعد از این گل هم ادامه داشت و در دقیقه 15، لوکاش پیشچک زردها را پیش انداخت. روی پاس هوشمندانه مارک بارترا بود که پیشچک توانست نتیجه 2-1 کند.

 

بعد از این گل بازی متعادل تر شد اما باز هم این دورتموندی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان سه گل به پایان رسید.

 

 

پیروزی پرگل دورتموند مقابل گلابادخ

 

نیمه دوم را هم دورتموندی ها بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند اما نتوانستند از موقعیت های شان استفاده کنند. اما سرانجام حملات این تیم در دقیقه 64 به ثمر نشست وعثمان دمبله اختلاف را به دو گل افزایش داد.

 

دمبله که روی پاس رویس صاحب موقعیت شده بود، بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، دروازه را باز کرد.

 

فشار حملات دورتموند بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم در دقیقه 68 به گل چهارم رسید. باز هم رویس بود که در متن حرکت قرار داشت و بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، اوبامیانگ را صاحب موقعیت کرد. او هم به راحتی گل دومش در این دیدار را به ثمر رساند.

 

در دقایق پایانی هم زردها تیم برتر میدان بودند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 4-1 دورتموند به پایان رسید.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 14 آذر 1395  7:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها