0

پیروزی شیرین یوونتوس مقابل آتالانتا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی شیرین یوونتوس مقابل آتالانتا

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری در این دیدار با یک شروع خوب در همان دقایق ابتدایی دو بار دروازه حریف را باز کردند و توانستند در نهایت به یک پیروزی راحت برسند. با این سه امتیاز، فاصله آنها با رم، تیم دوم جدول، به 7 امتیاز افزایش پیدا کرد.

 

یوونتوسی ها بازی را بهتر آغاز کردند؛ هرچند نتوانستند در دقایق ابتدایی، موقعیت های خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

 

اما بعد از اینکه در دقیقه 13 یک موقعیت خوب را تیم میزبان از دست داد، الکس ساندرو در دقیقه 15، گل اول را زد. او که در سمت چپ زمین صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت عرضی، با شوتی تماشایی از پشت محوطه جریمه، دروازه آتالانتا را باز کرد.

 

 

پیروزی شیرین یوونتوس مقابل آتالانتا

 

حملات بیانکونری بعد از این گل ادامه داشت و چهار دقیقه بعد، این تیم به گل دوم رسید. این بار روی یک ضربه کرنر از پیانیچ بود که روگانی با یک ضربه سر قدرتمندانه، دروازه حریف را باز کرد.

 

برتری یوونتوس ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش رفتند اما در نهایت نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

 

برتری یووه در نیمه دوم هم ادامه داشت و این تیم می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما حضور به موقع مدافعان آتالانتا، مانع از گلزنی خدیرا شد.

 

حملات یوونتوس ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 64، این تیم بار دیگر روی یک ضربه کرنر به گل رسید. این بار هم روی ارسال پیانیچ بود که مانژوکیچ توانست با ضربه سر، گل سوم را به ثمر برساند.

 

 

پیروزی شیرین یوونتوس مقابل آتالانتا

 

 

بعد از این گل بازی تا اندازه ای متعادل شد و بازیکنان میهمان هم پیش کشیدند و در دقیقه 82 توانستند یکی از گل های خورده را جبران کنند.

 

روی حرکت خوب دی الساندرو بود که رمو فرولر صاحب موقعیت شد با یک ضربه دیدنی، کار را تمام کرد.

 

در دقایق پایانی باز هم این یوونتوسی ها بود که ابتکار عمل را در دست گرفتند و حی می توانستند به گل چهارم برسند اما ضربه لمینا به تیر دروازه برخورد کرد وبه این ترتیب، بازی با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 14 آذر 1395  7:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها