0

عروسی های مجلل – چه فکر می کردیم و چه شد؟

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

عروسی های مجلل – چه فکر می کردیم و چه شد؟

عروسی های مجلل – چه فکر می کردیم و چه شد؟

آيا ديگر ميتوان زوجي را يافت كه به رغم هزينه هاي فراوان، از برگزاري مراسم ازدواج خود رضايتمند بوده باشند؟ اين روزها با هركسي به گفت و گو مينشينم، اكثريت از بخشي و برخي از زوج ها از كل مراحل جشن عروسي خود شاكي هستند.

عروسی های مجلل – چه فکر می کردیم و چه شد؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، چه بسيار عروس و دامادهاي جواني را روزانه ميبينيم كه به هنگام عقد قرارداد با كيترينگ ها، آنچنان مست تعاريف و وعده ها و نويدهاي زيباي آنها ميشوند كه بدون مطالعه و تحقيق بيشتر؛ اقدام به بستن قرارداد مينمايند و در نهايت شب موعود فرا ميرسد و با كوهي از تناقضات و بي برنامه گي آقا يا خانم طراح مواجه ميشوند!

 

 

واقعاً اشتباه از سمت چه كسي است؟!

 

 

از سمت عروس و دامادان جواني كه بخش نسبتاً عظيمي از سرمايه و دارايي خود و خانوادشان را به اميد يك شب خاطره ساز و آبرومند، در طبق اخلاص قرار داده و تقديم اين مراكز مينمايند و يا از سمت طراحان اينگونه مراسم كه رويايي زيبا در ذهن مشتريان خود ميپرورانند و نهايت خرابه اي از كاخ آرزوهايمان را تحويلمان ميدهند؟ و "اي كاش" هايي كه تا ساليان سال گريبانمان را ول نميكند!

 

 

زياد خرج كردن هنر نيست؛ عاقلانه خرج كنيد!

 

 

چه عروسي هايي كه ميليون ها هزينه صرف آن ميشود و در آخر با كمال نارضايتي و با كوله باري از حرف و حديث و حاشيه مراسم به پايان ميرسد...و چه مراسم هاي ساده و كم خرجي را نيز ميتوان مشاهده كرد كه به رغم ملاحظات اقتصادي، ميزبانان و ميهمانان كمال رضايت را از مراسم عروسي داشته اند!

 

 

 

از سايت هاي اطلاع رسان مرتبط با عروسي كمك بگيريد!

 

 

خوشبختانه به مدد پيشرفت تكنولوژي و حضور آن در اكثر خانه ها و مراكز و با استفاده از سايت هاي كه وظيفه معرفي در زمينه ي عروس و عروسي را دارند، ديگر لزرمي ندارد پا به دفتر اين شركت و آن شركت جهت مشاوره بگذاريد! سايت هايي همچون سايت عروس و تالار... كه به تازگي پرتال سراسري اطلاع رساني در باب ازدواج و عروسي را راه انداخته اند، ميتواند شما را به طور آنلاين و رايگان راهنمايي كنند تا با اطمينان بيشتري جهت انتخاب اقدام نماييد.

منبع: سایت عروس

انتهای پیام/

 
 
شنبه 13 آذر 1395  11:13 PM
تشکرات از این پست
rezahossiny
rezahossiny
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 1677
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:عروسی های مجلل – چه فکر می کردیم و چه شد؟

عروسی های حالا چشم و هم چشمی است وبه ناکجا  آباد می روند

یک شنبه 14 آذر 1395  12:16 AM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها