0

رکورد عجیب ابراهیم زاده در لیگ ١

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رکورد عجیب ابراهیم زاده در لیگ ١

تساوی مس کرمان در برابر خونه به خونه در هفته چهاردهم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور نهمین تساوی این تیم در فصل جاری بازی ها بود!


 

به گزارش "ورزش سه"، هم اکنون مس کرمان رکوردار تساوی در این فصل از بازی ها است و می توان به منصور ابراهیم زاده مرد تساوی ها لقب داد!


مس کرمان تا به این جای کار فقط دو باخت در کارنامه داشته، مثل خیلی از تیم های بالانشین. حتی تعداد باخت  هایش از برخی از تیم های مدعی کمتر است اما تساوی های پی در پی سبب شده این تیم در رده یازدهم جدول جای بگیرد. این نشان می دهد در فوتبالی که به تیم برنده سه امتیاز تعلق می گیرد مساوی با باخت زیاد تفاوت ندارد.

 

رکورد عجیب ابراهیم زاده در لیگ ١


اختلاف 10 امتیازی با صدرنشین که ممکن است به 13 امتیاز هم افزایش یابد کار را برای مس کرمان سخت کرده و شاید در نهایت هم موجب باعث حضور تیم مس کرمان در صدر جدول نشود. حتی اگر مس کرمان در ادامه بازی ها موفق عمل کند نمی شود این تصور را داشت که صدرنشین حتما در ادامه بازی ها دچار لغزش های پی در پی خواهد شد و همه امتیازاتی که پیش افتاده را از دست خواهد داد. 


البته که فوتبال در جریان است و مادامی که فوتبال در جریان است مس می تواند به ادامه مسیر و در نهایت صعود به لیگ برتر امیدوار باشد.

پنج شنبه 4 آذر 1395  12:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها