0

آنچه خانمها هنگام ازدواج از آن چشم پوشی می کنند

 
borkhar
borkhar
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 19319
محل سکونت : اصفهان

آنچه خانمها هنگام ازدواج از آن چشم پوشی می کنند

 

768763.jpg

خلاصه:یا نگران رابطه خود شده اید تنها بـایـن خاطر که موهایتان در حال ریزش است؟ دارای یک سری عادات بـد هستــید؟و شاید کمی شلخته هم میباشید! خو، آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید. اگر شما صـفـات دیــگری نظیر: شخصیت بالا و قلبی مهربان داشته بـاشیـد، او بــه طور حتم از برخی ویژگی های نا خوشایند شـما چشـم پـوشـی خواهد کرد. ...
 

آیا نگران رابطه خود شده اید تنها بـه ایـن خاطر که موهایتان در حال ریزش است؟ دارای یک سری عادات بـد هستــید؟و شاید کمی شلخته هم میباشید!

خوب، آرام باشید و خونسردی خود را حفظ کنید. اگر شما صـفـات دیــگری نظیر: شخصیت بالا و قلبی مهربان داشته بـاشیـد، او بــه طور حتم از برخی ویژگی های نا خوشایند شـما چشـم پـوشـی خواهد کرد. یک خانم زمانی که روح سرکش خود را مهار می کند و به فکر ازدواج با نامزد خود می افتد موارد مختلفی را در نظر می گیرد. او به شما مانند یک کالا نگاه می کند و ابتدا بر روی خصوصیاتی که می تواند آنها را در شما تغییر دهد فکر می کند و بعد هم به ویژگی هایی که می تواند بپذیرد و با آن زندگی کند. در این قسمت خصوصیاتی را برای شما بیان می کنیم که معمولا آقایون برای بدست آوردن آنها خود را به زحمت می اندازند غافل از اینکه خانم ها به راحتی از آنها چشم پوشی می کنند. اگر هنوز هم قبول نمی کنید باید اضافه کنم که صفات زیر از طرف گروهی از بانوان فهمیده که خواستار خصوصیات کاملی از همسرانشان در یک رابطه بوده اند تایید شده است.


 

به مطلب زیر نگاهی بیندازید تا بتوانید به راحتی بخشی از تزلزل ها و سستی های روحی خود را کنار بگذارید، پاسخ های آنها شما را واقعا شگفت زده خواهد کرد.


 

مشخصات ظاهری


 

60 درصد از خانم ها اظهار داشتند که می توانند اضافه وزن آقایون را تحمل کنند

60 درصد از آنها اظهار داشتند که طاسی آقایون برای آنها اهمیت ندارد

دلیل این نوع رفتار: بر اساس عقیده گروهی خانم ها ، همیشه اختلاف بزرگی بین خواست های آنها از یک ارتباط معمولی و ارتباطی که سرانجام آن به ازدواج ختم می شود وجود دارد. در رابطه که قرار است برای مدت زمان طولانی ادامه پیدا کند مسایل وابسته به زیبایی مثل وزن، طاسی و یا وضعیت ظاهری از اهمیت چندانی برخوردار نیستند.


 

این امر بدان معنا نیست که آنها به هیکل های متناسب و یا سرهای پرمو اهمیت نمی دهند، بلکه خانم ها همواره واقع بین هستند و چون می دانند که هیچ گاه نمی توانند مرد کاملی را پیدا کنند به همین دلیل با بعضی شرایط کنار می آیند (البته اغلب با این دیدگاه که دست آخر شما را تغییر می  دهند) بنابراین اگر از همه نظر کامل باشید  و به خصوصیات اخلاقی متناسبی برازنده باشید؛ راحت باشید! چرا که ایراد کوچک جسمی شما نمی تواند مشکلی را در راه ایجاد یک ارتباط پر معنا ایجاد کند.


 

شخصیت


 

40 درصد از خانم هـا اظهــار داشتند که می توانند با مردهای تنبل کنار بیایند (مردی که در کارهای روزمــره خانه کمک نمی کند و معمولا بیش از اندازه به تماشای تلویزیون می نشیند.)

40 درصد آنها نیز بـــیان کردند می تـوانـنـد نسـبـت به بعـضـی عـــــادات ناخوشایند آقایون چشم پوشی کنند (مثـل بـادگلـو، گـاز معـده و تـمـیـز کردن بینی در ملا عام)

10 درصد خانم ها گفتند که مـی تـوانـنـد بـا مردهـــایی که شوخ طبع و خوش مشرب نیستند زندگی کنند.

چرا این موارد قابل توجه است: خانم ها به دو دلیل می توانند تنبلی و سایر عادات نکوهیده آقایون را تحمل کنند: اول اینکه هیچ کدام از آنها فی نفسه به ارتباط خودشان ربط پیدا نمی کند (البته تا حدی رفتار آزار دهنده شامل آن می شود، اما آنقدرها هم برای ارتباطشان زیان آور نیست) و دوم اینکه او با خود فکر می کند که مقدار معینی غر غر با آموزش های ابتدایی قابل حل بوده و می تواند شما را به طریق دلخواه تغییر دهد. در هر دو مورد مشکلات آنقدر حاد نیستند که به ارتباط موجود لطمه وارد سازند.


 

از سوی دیگر به نظر می رسد که شوخ طبعی و خوش مشربی برای خانم ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. او کسی را می خواهد که رئوف و خوش خنده باشد. اما اگر با مزه ترین آدم آن اطراف نیستید خودتان را نبازید؛ لازم نیست که حتما یک کمدین باشید تا بتوانید قلب او را بدست آورید. اگر او به دنبال یک ارتباط دائمی است اولویت های او در ادب و خوش قلبی خلاصه می شود. اگر بتوانید گه گاهی با هم خنده و شوخی هم کنید که چه بهتر.


 

خارج از کنترل شما


 

80 درصد از خانم ها اهمیت نمی دهند که قد شما از آنها کوتاهتر باشد.

90 درصد خانم ها می توانند سن شما را نادیده بگیرند.

دلیل این نوع رفتار:  گرچه هر خانمی ترجیح می دهد کفش های پاشنه بلند به پا کند اما در یک دید وسیع تر نسبت به مسائل این مورد جزء اولویت های ضروری به شمار نمی رود. هر چند که مردهای قد کوتاه معمولا در قرارهای ملاقات خود چندان موفق به نظر نمی رسند اما اگر خانمی واقعا قصد ازدواج داشته باشد، قد در راس لیست نیازهای او نیست. بنابراین اگر شما اعتماد به نفس داشته باشید و خودتان را خوب جلوه دهید او در کنار شما احساس رضایت خواهد کرد حال قد شما هر چقدر که می خواهد باشد.


 

سن نیز جزء آن دسته ویژگی هایی است که از ما در قبال آن نمی توانیم کاری انجام دهیم اما به نظر می رسد که خانم ها آماده پذیرفتن یک چنین مسائلی هستند. به نظر می رسد که اگر رابطه صحیح باشد اهمیت نمی دهند که سن طرف مقابل کمتر و یا بیشتر باشد. این مطلب معمولا در مورد خانم هایی که عاقل و بالغ بوده و خواستار یک ارتباط تمام عیار هستند از صحت بیشتری برخوردار است. تنها چیزی که مهم است این استکه هر دوی شما باید در مرحله مشابهی از زندگی باشید و تمام تلاش خود را برای بهبود هر چه بیشتر رابطه به کار بندید.


 

امنیت مالی


 

70 درصد خانم ها اظهار داشتند که به خاطر پول و مال و منال به دنبال شما نمی آیند.

دلیل این نوع رفتار: تمام خانم ها به اتفاق آرا با این مسئله موافق بودند: آنها به کاری که انجام می دهید و آرزوهایی که در سر می پرورانید خیلی بیشتر از حساب بانکی تان اهمیت می دهند. به عبارت دیگر، شما اگر وجدان کاری، اهداف معین و اشتیاق داشته باشید این برای آنها کافی است. دلیل این امر نیز در دو مطلب خلاصه می شود: ابتدا، بیشتر خانم ها دوست دارند احساس کنند که شما خود حقیقی تان را در ارتباط قرار داده اید و در ثانی تا حدودی نیز خواستار امنیت مالی هستند اما این امنیت لازم نیست که حتما از طریق میلیون ها تومان شما در حساب بانکی تان نمود کند. اگر شما سخت کوش و هدفمند باشید این معمولا تنها ذخیره مطمئنی است که یک خانم می خواهد.


 

خودتان باشید

ــــــــــــــــــــــــــ

اصلا نگران نباشید اگر دارای هر یک از خصوصیات ذکر شده هستید تا حالا حتما متوجه شده اید که هیچ یک از آنها باعث بر هم خوردن ارتباط شما نمی شوند. زمانی که یک خانم به دنبال آرامش در یک ارتباط طولانی مدت است او قبل از هر چیز شما را مانند جنسی که برای خرید گذاشته اند وارسی کرده و کلیه ویژگی های شما را ارزیابی می کند تا ببیند کدام را می تواند تحمل کند و کدام باید تغییر داده شود.


 

در هر حال این نکته را به خاطر داشته باشید:  شاید کمی غیر قابل باور باشد که یک خانم کاستی های ذکر شده را تحمل کند اما هیچ یک از ویژگی های بالا باعث شکل گرفتن و یا از هم پاشیدن روابط نمی شوند. بهترین راه این است که خودتان را همانطور که هستید بپذیرید، چیزی نخواهد گذشت که او تقاضای شما را قبول می کند و مطابق میلتان رفتار خواهد کرد.

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

پنج شنبه 4 آذر 1395  11:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها